Reklama

Angelina Jolie na starym zdjęciu

W tym roku Angelina Jolie skończy 43 lata, ale w jej przypadku nie ma co liczyć na zgubny wpływ upływającego czasu na urodę.

Uznawana za najpiękniejszą kobietę świata aktorka nie traci uroku mimo lat. Zawsze wygląda perfekcyjnie, a jej uroda idzie w parze z inteligencją i błyskotliwością, co w dzisiejszych czasach należy do rzadkości.

W związku z tym Jolie jest też łatwym celem zawistnych plotkarzy, którzy wysuwają kolejne teorie na temat jej problemów z używkami i zaniedbywania dzieci.

Często jest też oskarżana za rozpad swojego małżeństwa z Bradem Pittem. Według niektórych, gwiazda cierpi na anoreksję, a jej jedynym pożywieniem od kilku lat są wyłącznie... kawa i papierosy.

Reklama

Ostatnio pojawiły się nawet pogłoski, że głośny, medialny zabieg mastektomii był zbędny, gdyż na dobrą sprawę nie istnieje nic takiego, jak "gen" raka piersi.

Angelina Jolie raczej nie bierze sobie do serca plotek na swój temat. Wciąż udziela się charytatywnie, jest wrażliwa na ludzką krzywdę, rozwija swoją pasję jako producentka filmów i z chęcią uczestniczy w imprezach branżowych.

Jej poczynania można śledzić na oficjalnym profilu na Instagramie. Konto jest zapełnione jej portretami. Widać też, że gwiazda lubi wracać wspomnieniami do przeszłości, gdy była nastolatką lub nosiła pod sercem swoje biologiczne dzieci.

Ostatnio znów postanowiła odświeżyć pamięć swoim fanom i pokazać zdjęcie sprzed kilkunastu ładnych lat. Celebrytka pozuje na nim w prostym biustonoszu od bikini i fryzurze w stylu "mokra włoszka".

Przeglądając jej zdjęcia sprzed lat trudno nam uwierzyć, że gwiazda kiedykolwiek "majstrowała" przy swojej twarzy operacjami plastycznymi. Zarówno jej usta, nos jak i oczy nie wyglądają - bez względu na wiek - jak dzieło chirurga plastycznego.

Co myślicie o wyglądzie młodej Angeliny?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy