Reklama

Reklama

Angelina Jolie: Rozmawiamy o ślubie

Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta to jedno z najbardziej wyczekiwanych małżeństw show biznesu. W wywiadzie dla magazynu People Angelina wyznała, że nie tylko opinia publiczna nalega na ich małżeństwo. Jak mówi aktorka, dzieci od lat planują wesele swoich rodziców.

Mimo, że tabloidy, już kilka razy zdążyły ich "pożenić", parze z 9 letnim stażem dotychczas nie spieszyło się do ołtarza. Jednak Angelina zapewnia, że to nie gra na zwłokę, ale oczekiwanie na odpowiedni moment. "Kiedyś się pobierzemy, jednak na razie nam się nie spieszy. Czekamy aż nadejdzie właściwy moment dla nas i dzieci. Rozmawiamy z nimi o tym, a one od lat planują nasz ślub. Co chwila mają bardziej szalone pomysły" - powiedziała Jolie w rozmowie z magazynem People.

Reklama

"Oczywiście ja i Brad też rozmawiamy o ślubie, o tym jak to będzie wyglądało i kiedy to będzie" - opowiadała Jolie - "Jednak nie mamy jeszcze konkretnych planów."

Konkretne plany mają za to dzieci Angeliny,  "Marzą o ślubie w stylu bajek Disney’a albo o ceremonii w czasie meczu paintballa." - mówi. Gwiazda już przewiduję, że kiedy już dojdzie do ustalania szczegółów ceremonii, w domu rozpęta się prawdziwa burza. "Wszyscy mamy silne charaktery, czekają nas pewnie ostre dyskusje, ale też mnóstwo zabawy." - mówi Jolie - "Kiedy już dojdzie do ślubu, będzie to jeden z najważniejszych dni w historii naszej rodziny."

Jednak pytanie "kiedy dojdzie do tego wymarzonego ślubu" , ciągle pozostaje bez odpowiedzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje