Ania z "Rolnik szuka żony" ujawniła prawdę o związku z Jakubem

Fani programu „Rolnik szuka żony” nie kryli rozczarowania, gdy okazało się, że Ania i Jakub nie są już razem. Teraz kobieta ujawniła, jak wyglądają ich relacje.

Ania i Jakub rozstali się po kilku miesiącach związku
Ania i Jakub rozstali się po kilku miesiącach związkuInteria/ Facebook

Para od początku przypadła sobie do gustu. Sprawę ułatwiał fakt, że rolnika i jego wybrankę dzieliło zaledwie kilkanaście kilometrów. Jakub świetnie dogadywał się także z synem 34-latki.

Niestety, po kilku miesiącach związku doszło do rozstania, o którym Anna poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta jest teraz bardzo aktywna na Instagramie, a jej profil obserwują w tym momencie prawie 74 tys. użytkowników!

Ostatnio uczestniczka "Rolnik szuka żony" prowadziła tam tzw. "live", podczas którego odpowiadała na pytania internautów. Większość z nich dotyczyła rzecz jasna związku z Jakubem.

Z wypowiedzi Ani możemy dowiedzieć się, że nie ma kontaktu z byłym partnerem i nie wie, czy z kimś się spotyka. Kobieta przyznała, że sama jest singielką.

- Nie wyszło. Nagrania były megafajne, podczas tych nagrań było cudownie, ale kończą się nagrania i wychodzą różne inne cechy charakteru i albo te cechy zaakceptujemy, i będziemy z nimi żyć, albo odpuszczamy i dajemy sobie szansę na związek z kimś innym - dodała.

Zapewniała także, że uczucie łączące ją i Jakuba było prawdziwe, tylko w pewnym momencie się wypaliło.

Uczestniczka powiedziała też, że program nie jest reżyserowany, a rolnicy oraz ich wybranki nie są do niczego zmuszani.

Jesteście zaskoczeni tym, co powiedziała Ania?

#POMAGAMINTERIA

Alma Spei hospicjum domowe dla dzieci w Krakowie apeluje o pomoc w zgromadzeniu materiałów ochronnych dla swoich pracowników i podopiecznych oraz w pozyskiwaniu funduszy na działalność.

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA będziemy łączyć tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas