Reklama

Reklama

Anna Dereszowska pokazała urocze zdjęcia z synem. Pod postem nie zabrakło miłych słów!

Anna Dereszowska niedawno po raz trzeci została mamą. Aktorka stara się pokazywać swoją codzienność za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem na jej instagarmowym profilu pojawiło się zdjęcie z synem. Annie Dereszowskiej uśmiech nie schodził z twarzy, a pod postem pojawiło się mnóstwo miłych słów.

Anna Dereszowska opublikowała zdjęcia z synem

Anna Dereszowska w listopadzie 2021 roku została mamą po raz trzeci, a o ciąży poinformowała fanów w czerwcu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka opublikowała rodzinne ujęcie. Zapozowała z córką Leną oraz synem Maksem i przekazała, że jej rodzina niedługo się powiększy.

Anna Dereszowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i stara się pokazywać fanom swoją codzienność. Aktorka jednak nie zdradza wszystkich szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego.

Anna Dereszowska zapozowała z synem

W 2021 roku aktorka powitała na świecie syna Aleksandra, a nowinę również przekazała za pomocą instagramowego profilu. Anna Dereszowska należy do grona osób, które niechętnie pokazują twarze dzieci w mediach społecznościowych. 

Reklama

Aktorka postanowiła opublikować kilka ujęć z najmłodszą pociechą. Z twarzy Anny Dereszowskiej nie schodził uśmiech, a internauci zasypali aktorkę miłymi słowami. 

Anna Dereszowska opatrzyła post krótkim opisem. "Najmłodszy na planie sesji foto (efekty wkrótce). Mimo że nie przyjechał w roli modela, to oczywiście skradł cały show".

Anna Dereszowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Zdecydowanie cieszy się sympatią wielu osób, a grono jej fanów stale się powiększa. Internauci chętnie komentują nowe posty aktorki i nie szczędzą miłych słów. "Ile radości i miłości widać na zdjęciu. Pięknie", "Macierzyństwo ci służy", "Cudowny obrazek" - można przeczytać pod zdjęciami. 

***

Zobacz także:

Małgorzata Socha w bikini ogłasza początek wakacji! Fani patrzyli na jedno...

Adriana Kalska w naturalnym wydaniu. „Tak, to ja”

Rhian Sugden znów kusi. Fani nie kryli zachwytu!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama