Reklama

Reklama

Rhian Sugden znów kusi. Fani nie kryli zachwytu!

Rhian Sugden znów postanowiła rozpalić wyobraźnię fanów. Na jej instagramowym profilu pojawiło się kolejne zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie. Modelka zapozowała w koronkowej bieliźnie, a jej fani nie kryli zachwytu. Spójrzcie na to zdjęcie!

Rhian Sugden zapozowała w bieliźnie

Rhian Sugden jest znana m.in. z tego, że odrzuciła względy Cristiano Ronaldo. Chociaż jej serce jest już zajęte, to nie może narzekać na brak zainteresowania wśród mężczyzn. Pod każdym jej nowym postem pojawia się mnóstwo miłych słów, a internauci nie kryją zachwytu. 

Brytyjska modelka chętnie pozuje w bieliźnie, a efektami sesji dzieli się w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi 475 tys. osób, a grono fanów non stop się powiększa. 

Rhian Sugden dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Zdjęcia w koronkowej bieliźnie i skąpych strojach na jej profilu to niemal norma, ale jej fani nie potrafią przejść obojętnie wobec nowych ujęć.

Reklama

Rhian Sugden znów kusi na Instagramie

Modelka zawsze może liczyć na internautów. Pod każdym zdjęciem jest wręcz zasypywana komplementami. Tak też było i tym razem. Rhian Sugden zapozowała w szarej koszulce oraz czarnych koronkowych majtkach i w ten sposób rozpaliła ich wyobraźnię.

Rhian Sugden zdjęcie opatrzyła krótkim opisem. Powiedziała, że ten tydzień był niesamowity z wielu powodów. Modelka wyznała, że jest poruszona tym, ile wsparcia otrzymuje od fanów w związku ze swoim podcastem. 

Rhian Sugden najwidoczniej stresowała się jego odbiorem, ale jak się okazało, było to zupełnie niepotrzebne. Poza tym pod jej postem pojawiło się ponad pięć tysięcy komentarzy. "Jesteś perfekcyjna, naprawdę piękna", "Wyglądasz niesamowicie" - można przeczytać pod zdjęciem.

***

Zobacz także:

Małgorzata Socha w bikini ogłasza początek wakacji! Fani patrzyli na jedno...

Anna i Robert Lewandowscy rozpoczęli odliczanie do wakacji. Już się zmęczyli?

Dua Lipa przez nienawistne komentarze i życzenia śmierci była bliska porzucenia muzyki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy