Reklama

Anna Lewandowska chwali się świątecznym zdjęciem. Fani krytykują jedną rzecz

Anna Lewandowska jest już niemal gotowa na święta. W jej domu pojawiła się już duża choinka, a niedawno wnętrza wypełnił również zapach świeżych pierniczków. Trenerka dokładnie relacjonuje bożonarodzeniowe przygotowania w sieci, a w komentarzach płynie fala krytyki. O co poszło?

Przygotowania do świąt w pełni. Podczas gdy jedni odwiedzają sklepy w poszukiwaniu idealnych prezentów, drudzy ubierają choinki, a jeszcze inni zaczynają myśleć o świątecznym menu, przyrządzając pierwsze dania. Bożonarodzeniowy nastrój udziela się również gwiazdom. Atmosferę świąt poczuła między innymi Anna Lewandowska.

Trenerka , która jeszcze kilka dni temu przebywała w Warszawie, wróciła już do swojego domu w Barcelonie, gdzie czekały na nią stęsknione córki. Wkrótce cała rodzina wzięła się za pieczenie świątecznych pierników. Relacja z ich przygotowywania trafiła do sieci.

Reklama

Zobacz również: Dominika Gwit odlicza do porodu i żartuje sama z siebie. „Brawa za dystans”

Anna Lewandowska relacjonuje przygotowania do świąt

Anna Lewandowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na jej profile w mediach społecznościowych systematycznie trafiają kolejne zdjęcia i nagrania, które ukazują zarówno zawodową, jak i prywatną stronę jej życia. Profil trenerki bacznie śledzi ponad 4,8 mln internautów.

Niedawno gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami relacją z przygotowywania świątecznych ciasteczek. W prace w kuchni zaangażowani byli szczególnie najmłodsi członkowie rodziny. Rąk do pomocy zdecydowanie nie brakowało.

Już wkrótce pierwsze ciasteczka były gotowe, a rodzina delektowała się ich smakiem. Trenerka postanowiła zapamiętać ten moment, umieszczając w sieci zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem, trzymając w dłoni własnoręcznie przygotowane pierniczki.

Pod fotografią zaroiło się od komentarzy. Wybuchła w nich prawdziwa burza. Szczególnie dużo mieli do powiedzenia fani piłki nożnej, którzy mocno skrytykowali piłkarza. Poszło o zakończone już Mistrzostwa Świata w Katarze. Wśród komentarzy znaleźć można jednak kilka głosów zachwytu. "Najlepsza para", "Cudowni!" - piszą fani gwiazdy.

Zobacz również: Elegancka Anna Popek na premierze. „Teraz muszę ochłonąć”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | święta2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy