Reklama

Reklama

Anna Lewandowska o tym, co daje szczęście

Takie wpisy na oficjalnym profilu na Instagramie Anny Lewandowskiej to rzadkość. Gwiazda zazwyczaj dzieli się fanami miłością do Roberta lub córeczki Klary lub chwali treningami i wysportowanym ciałem.

Tym razem postawiła na... przyjaciółki!

Anna Lewandowska ma w życiu chyba wszystko, czego do pragnęła. Idealny mężczyzna u boku, zdrowa i śliczna córeczka, udane życie zawodowe - w zasadzie wszystko to, o czym marzą miliony kobiet na całym świecie.

Odkąd na świecie pojawiła się mała Lewandowska, widać, że młoda mama zaczyna bardziej niż zwykle cieszyć się nawet najdrobniejszymi rzeczami.

Reklama

Co jakiś czas przypomina też swoim fanom, by doceniać to, co się w życiu osiągnęło, nawet wtedy, gdy nie jest to zdobywanie najwyższych szczytów czy góra pieniędzy.

Ostatnio na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie kobiet z jej najbliższego otoczenia. To przyjaciółki gwiazdy, na których Ania zawsze może polegać. Podpis pod fotografią jest bardzo wzruszający.

Gwiazda uważa, że ani piękna sylwetka, ani świetny facet nie jest w stanie zapewnić jej takiego oparcia, jakie ma w swoich przyjaciółkach. Przyznała otwarcie, że najbliższe jej sercu kobiety są zawsze, gdy doskwiera jej zły nastrój, gdy trzeba zaopiekować się małą Klarą lub po prostu wypłakać się przez telefon.

Lewandowska sprawiła piękną laurkę swoim przyjaciółkom! Czy wy też możecie pochwalić się wierną ekipą, na której zawsze możecie polegać?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje