Reklama

Anna Lewandowska pokazała umięśniony brzuch

Anna Lewandowska w maju tego roku urodziła drugą córeczkę. Jeśli wierzyć szczęśliwiej mamie, Laura przyszła na świat w zaledwie pół godziny.

Już po pierwszym porodzie jedna z najbardziej znanych polskich trenerek udowodniła, że nie ma żadnego problemu z błyskawicznym powrotem do formy.

Tak było i tym razem. Choć Lewandowska wspominała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest nieco starsza, a przez to bardziej zmęczona, na spektakularne efekty nie trzeba było długo czekać.

Nie jest tajemnicą, że trenerka szybko wróciła do ćwiczeń (była też aktywna przez całą ciążę) i prowadzi bardzo zdrowy tryb życia (nie je glutenu, słodyczy, wybiera wyłącznie pełnowartościowe produkty).

Reklama

Nikogo nie powinno dziwić, że po drugiej ciąży... nie ma już śladu! Lewandowska przebywa obecnie na Majorce, gdzie udała się z całą rodziną.

Wyjazd okazał się świetną okazją do zaprezentowania zgrabnej i wysportowanej sylwetki. Największe wrażenie na internautach zrobił oczywiście... całkiem płaski i wyrzeźbiony brzuch pani Anny!

Zobaczcie zresztą sami, jak prezentuje się trenerka. Jesteście zaskoczeni?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Anna i Robert Lewandowscy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy