Reklama

Reklama

Anna Mucha w białej sukni! Czyżby ślub?!

Anna Mucha od pewnego czasu jest szczęśliwa w związku z kolegą z teatru, Jakubem Wonsem. Chociaż gwiazda tego w ogóle nie komentuje, fani trzymają kciuki, aż zobaczą swoją ulubienicę na ślubnym kobiercu. Najnowszym zdjęciem Anna Mucha wywołała spore emocje u internautów!

Anna Mucha zaskoczyła swoich fanów, gdy okazało się, że po latach wspólnego życia rozstała się z partnerem i ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą. 

Gwiazda długo nie komentowała zaistniałej sytuacji, a pikanterii dodawał fakt, że aktorka serialu "M jak miłość" została przyłapana na randce z pewnym mężczyzną.

Szybko okazało się kim on jest - to Jakub Wons, z którym Anna Mucha pracuje w jednym teatrze. Tych doniesień jednak aktorka również nie chciała długo komentować. 

Potem sprawa nieco przycichła, a fani gwiazdy po prostu życzyli jej szczęścia u boku Jakuba. Czekali jednak z nadzieją na radosne wieści o ślubie! 

To dlatego Anna Mucha wywołała taką burzę w sieci, gdy opublikowała zdjęcia w białej sukni na swoim profilu w mediach społecznościowych!

Szybko jednak okazało się, że w tak odświętnym stroju zachęca swoich obserwatorów do pojawienia się w teatrze na sztuce, gdzie gra jedną z ról... 

Chociaż fanom trudno było ukryć zawód z tego powodu, to wciąż trzymają kciuki za bajkowy ślub i równie piękną suknię Anny! 

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje