Reklama

Reklama

Anna Powierza zmiażdżyła internautę, który wulgarnie skomentował jej biust

Niezapomniana Czesia z "Klanu" w genialnym stylu zadrwiła z mężczyzny, który jej niedawną sesję zdjęciową skomentował dwoma słowami: "ale cyce". Zakpiła, że podziwia jego odwagę, by "obnażać się z własnych słabości”.

Aktorka tydzień temu pochwaliła się na Facebooku i Instagramie, że "uwielbia morsować w pięknych okolicznościach przyrody". Do tego - jak sama napisała - "prawie na golasa". Wyznaniu temu towarzyszyły zdjęcia wykonane w trakcie owej czynności. Na fotkach aktorka wystąpiła w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, który uwydatniał jej biust.

Zdecydowana reakcja Anny Powierzy

"Cieszę się, że posty z zielonymi akcentami przyciągają znacznie większą uwagę, wywołują Wasze żywe i entuzjastyczne reakcje oraz skłaniają do dzielenia się przemyśleniami!" - napisała teraz. I przeszła do rzeczy. "Na przykład komentarz "ale cyce".

Reklama

Pod postem posypały się wyrazy sympatii dla prowokatorki. Oczywiście głównie ze strony kobiet. "Powinni sprzedawać Pani poczucie humoru w aptece jako lek na chandrę" - napisała jedna z nich. Inna dodała: "Odkryłam Panią na nowo! Uwielbiam". Kolejna zauważyła: Najlepsze jest to, że wielu [tego] nie zrozumie".

"Tak, dla mnie to też jest najfajniejsze" - zgodziła się Anna Powierza

Czytaj więcej:

Stępień i Rzeźniczak walczą o życie synka. Poruszające nagranie ze szpitala

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała zdjęcia z młodości. Zmieniła się?

Zobacz także:

INTERIA.PL/ PAP Life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy