Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska znów kusi. Tym razem w skąpym stroju kąpielowym!

Anna Wendzikowska w pogoni za słońcem wybrała się na Malediwy. Dziennikarka stara się relacjonować wyjazd. Na jej instagramowym profilu pojawiają się nowe zdjęcia, a fani nie kryją zachwytu.

Malediwy to popularny kierunek wśród gwiazd. Ostatnio wolny czas spędzała tam m.in. Julia Wieniawa oraz Małgorzata Kożuchowska. Tym razem na rajskie wakacje wybrała się Anna Wendzikowska. 

Dziennikarka jest aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie za ich pośrednictwem zdradza światu, co się u niej aktualnie dzieje. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z pracy, ale także ujęć pokazujących, jak spędza wolny czas. Annie Wendzikowskiej zawsze towarzyszą córki. 

Anna Wendzikowska zdecydowała się na małą sesję na plaży. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych, a przy okazji pokazała, że nie było to łatwe zadanie. Wystarczy zerknąć na drugie ujęcie. 

Reklama

"Instagram versus rzeczywistość. Zrobienie dobrego zdjęcia to nie jest wcale taka prosta sprawa" - napisała dziennikarka. 

Anna Wendzikowska zapozowała w skąpym stroju kąpielowym, który dokładnie podkreślił jej figurę. Trzeba przyznać, że zdjęcia wyszły wspaniale i tego samego zdania są również internauci, którzy zasypali dziennikarkę komplementami. W mig pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. 

Czytaj więcej:

Metamorfozy Sarah Jessiki Parker: Te fryzury przeszły do historii

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła jesienną stylizacją. Bardzo elegancka!

Książę Filip miał romanse i nieślubne dziecko? W mediach huczało od plotek!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy