Reklama

Anne Hathaway chce być mamą na pełen etat

Gwiazda musicalu "Les Misérables. Nędznicy" spodziewa się swojego pierwszego dziecka razem z mężem Adamem Shulmanem. Osoby z otoczenia aktorki twierdzą, że zamierza ona zrobić sobie dłuższą przerwę w karierze.

Anne nie może się doczekać bycia mamą. Pragnęła tego od dawna, ale czekała na właściwy moment, żeby mogła zrobić sobie przerwę od Hollywood. - podało źródło.

Uważa, że już bardzo dużo osiągnęła, więc może odpocząć od aktorstwa.

Powiedziała znajomym, że chciałaby na razie odłożyć na bok karierę i skupić się na byciu mamą na pełen etat.

33-letnia piękność nie planuje spieszyć się z odzyskiwaniem figury po ciąży.

W rozmowie z magazynem "Closer" źródło podało: - Anne chce być zdrowa, a ponieważ od razu po porodzie nie wraca do pracy, to nie zamierza nakładać na siebie presji szybkiego schudnięcia.

Reklama

Codziennie ćwiczy jogę i je głównie organiczne produkty. Mimo to czasem skusi się na bajgle i pączki, ponieważ pomagają jej one przy porannych mdłościach.

Anne wyznała wcześniej, że chciałaby mieć dużą rodzinę, ale tylko wtedy, jeśli byłaby w stanie sprawić, że każde dziecko czułoby się "wyjątkowo".

Chciałabym mieć tyle dzieci, na ile mogłabym sobie pozwolić. Nie tylko pod względem finansowym, ale również pod względem czasu, ponieważ chciałabym, aby każde moje dziecko czuło się wyjątkowo. - powiedziała.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy