Ashley Graham pochwaliła się ciążową fotką

Modelka plus size kilka tygodni temu została mamą. W mediach społecznościowych regularnie dzieli się z fanami zdjęciami, dokumentującymi jej pierwsze kroki w nowej roli.

Ashley Graham
Ashley GrahamRaymond Hall/GC ImagesGetty Images

Pod koniec stycznia modelka plus size Ashley Graham po raz pierwszy została mamą. Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy, filmowiec James Ervin.

Ashley Graham znana jest nie tylko ze swoich modowych sukcesów (ma na koncie współpracę m.in. z  Dolce&Gabbana), ale również ze swej aktywności w mediach społecznościowych, w których angażuje się w ruch "body positivity".

Właśnie w tym nurcie utrzymane są publikowane przez nią zdjęcia, dokumentujące pierwsze chwile z synem. W przeciwieństwie do wielu gwiazd, które serwują fanom wyidealizowane obrazy macierzyństwa, Ashley stawia na naturalność. Pokazała już m.in. pociążowe rozstępy na brzuchu oraz to, jak siedząc w samochodzie odciąga laktatorem mleko.

Ostatnio jednak Graham postanowiła powspominać ciążę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w rajskiej scenerii, w bikini, pokazując wydatny ciążowy brzuszek. "Nie do wiary, że to było zaledwie kilka tygodni temu" - napisała.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas