Reklama

Reklama

Avril Lavigne opowiedziała o walce z chorobą

W kwietniu kanadyjska piosenkarka wyznała, że choruje na boreliozę. Teraz, w programie Good Morning America, opowiedziała o walce z chorobą.

Pod koniec ubiegłego roku Avril Lavigne zniknęła z mediów społecznościowych. W sieci zaczęły pojawiać się plotki, które to nagłe wycofanie się artystki z życia publicznego, tłumaczyły pogarszającym się stanem jej zdrowia. Sama Avril zaś , apelowała do fanów by "modlili się o jej zdrowie". W kwietniu piosenkarka wyznała, że od miesięcy cierpi na boreliozę.

Teraz jej stan zdrowia jest zdecydowanie lepszy. Avril nie tylko może wstawać z łóżka, ale również zaczęła wracać do życia publicznego. Ostatnio zgodziła się na udzielenie wywiadu, prowadzącemu program Good Morning America, w którym opowiedział o doświadczeniach związanych z chorobą.

Reklama

- Zaczynam drugie życie - mówiła Avril - Jestem w połowie drogi do całkowitego powrotu do zdrowia. Czuję się już dużo lepiej.  - Widzę ogromny postęp, teraz wiem, że kiedyś całkowicie wyzdrowieję - dodała.

Avril narzekała jednak na problemy, jakie miała z lekarzami. - Już w paździenriku byłam tak słaba, że nie mogłam zwlec się z łóżka. A oni mówili mi, że mam po prostu się wyspać, albo że to sezonowy spadek nastroju - mówiła.

Avril życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy