Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w wyzywającej sesji

Aktorka najwyraźniej jest zachwycona efektami sesji zdjęciowej dla popularnego kobiecego magazynu. Kolejny raz pochwaliła się na swoim Instagramie dość pikantnym ujęciem.

Jeśli nie zdążyliście nabyć styczniowego wydania magazynu Viva - nic straconego!

Na oficjalnym profilu Barbary Kurdej-Szatan regularnie pojawiają się nowe zdjęcia lub ujęcia z backstage'u sesji, w której aktorka wzięła udział razem ze swoim mężem Rafałem Szatanem.

W sesji nie byłoby zapewne niczego zaskakującego, gdyby nie fakt, że aktorka dość odważnie podchodzi w niej do tematu pozowania.

Niektóre zdjęcia są naprawdę pikantne i niewiele pozostawiają wyobraźni czytelników. Na dodatek na zdjęciach co rusz przewija się czerwień, która jest symbolem miłości i pożądania, a w której aktorce jest naprawdę do twarzy. Część fanów nie kryje oburzenia. Wytykają pani Basi m.in. zbyt wyzywający styl pozowania. Pod postami można znaleźć zarzuty, jakoby aktorka była w stanie zrobić absolutnie wszystko za pieniądze...

Reklama

Naszym skromnym zdaniem, jej mąż wypada na jej tle nieco... blado. Jak jednak podkreśla sama aktorka, jej mąż jest po prostu zrównoważonym i stonowanym mężczyzną, a w ich związku to ona jest osobą zwariowaną, spontaniczną i pozwalającą sobie na zdecydowanie więcej.

Jak podobają się wam zdjęcia Basi Kurdej-Szatan z sesji dla kobiecego magazynu?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama