Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan z mamą. Podobne?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Trzykrotnie zdobywała Telekamerę dla najlepszej aktorki, a w 2018 roku otrzymała statuetkę Złotej Telekamery.

Bardzo prawdopodobne, że o Kurdej-Szatan nie usłyszałby nikt, gdyby nie jej kontrakt reklamowy z siecią komórkową. Zabawne reklamy z udziałem uroczej blondynki podbiły serca widzów. Kurdej-Szatan zaczęła zaś otrzymywać propozycje filmowe i serialowe.

W serialu "M jak miłość" wciela się w postać Joanny Tarnowskiej. W 2014 roku zagrała w komedii "Wkręceni" oraz filmie "Dzień dobry, kocham cię!". Mogliśmy oglądać ją także w "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach", "Narzeczonym na niby" i serialu "W rytmie serca".

Reklama

Aktorka jest bardzo rodzinną osobą. Jest żoną muzyka Rafała Szatana. Para ma 6-letnią córeczkę Hanię. Od czasu do czasu w mediach pojawia się także mama pani Basi - Eliza Wyszomirska-Kurdej. W jednym z wywiadów zdradziła, że jej córka od zawsze za dużo imprezowała i robi to do dziś. Zaś aktorka przyznała, że mama dawała jej dużo wolności.

Widzicie podobieństwo między znaną córką a jej mamą? Naszym zdaniem jest bardzo duże!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje