Reklama

Reklama

Bartosz Żukowski tak wygląda dziś! Co się stało?!

Bartosz Żukowski, znany z roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich", zmienił się niedawno nie do poznania. Jakiś czas temu w mediach pojawiło się nagranie, na którym aktor nie wygląda najlepiej.

Widzowie pokochali go za rolę w Waldusia. "Świat według Kiepskich" przyniósł mu rozgłos, a jego rozmowy z serialowym ojcem - Ferdynandem Kiepskim, w rolę którego wciela się Andrzej Grabowski, przeszły już do historii. 

Mimo wszystko poza telewizyjnym ekranem Bartosz rzadko pojawiał się gdziekolwiek indziej. 

Stronił od wywiadów, reklam, czy nawet imprez branżowych. Media rozpisywały się natomiast na temat jego życia prywatnego i sensacyjnego rozstania z żoną Ewą. 

Teraz od dłuższego czasu o Bartoszu jednak było cicho, aż do tego momentu. Kilka tygodni temu aktor nagrywał spot dla jednej z fundacji działającej na rzecz zwierząt. 

To właśnie na tym nagraniu, gdzie gwiazdor apeluje o pomoc dla zwierząt, wygląda bardzo niekorzystnie - podkrążone oczy, blada cera, niedbały zarost, ubytki w uzębieniu i nieuczesane włosy. 

Oczywistym jest, że nie wygląd jest najważniejszy w życiu człowieka, ale fani aktora zwyczajnie zaczęli się o niego martwić. 

"Walduś, co Ci jest? Ciężko wyglądasz" - pytali zaniepokojeni w komentarzach pod nagraniem.

Reklama

***
Zobacz również: 


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Żukowski | Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy