Reklama

Reklama

Beata Kozidrak wraca po skandalu i wyrusza w trasę koncertową. Bilety nie należą do najtańszych

Beata Kozidrak po skandalu, jaki wywołała prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu, postanowiła na kilka miesięcy usunąć się w cień. Teraz wraca do pełnej aktywności zawodowej – zapowiadając długą i intensywną trasę koncertową. Ceny biletów niejednych mogą zdziwić. Ile trzeba zapłacić, by posłuchać zespołu Bajm na żywo?

Beata Kozidrak wraca na scenę. Czy zjedna publiczność?

Beata Kozidrak we wrześniu 2021 roku została zatrzymana przez policję. Piosenkarka powadziła samochód pod wpływem alkoholu - badanie alkomatem  wykazało, że gwiazda w wydychanym powietrzu miała około 2 promile. O tym, że osoba prowadząca pojazd może być nietrzeźwa, donieśli policji inni kierowcy, zaniepokojeni chaotyczną jazdą kierowcy.

Karygodny czyn sprawił, że niektórzy fani odwrócili się od gwiazdy - zarzucając jej brak rozwagi. Beata Kozidrak na kilka miesięcy zrezygnowała z aktywności w mediach. Porzuciła także media społecznościowe.  

4 maja w sądzie rejonowym w Warszawie piosenkarka usłyszała wyrok za jazdę po alkoholu. Sąd uznał gwiazdę za winną i ukarał ją grzywną w wysokości 50 tys. złotych oraz pięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Beata Kozidrak - zgodnie z wyrokiem -  musi także przekazać 20 tys. złotych na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Prokuratura zapowiedziała, że zamierza złożyć odwołanie, ponieważ uważa karę za zbyt łagodną.

Reklama

Tyle kosztują bilety na koncert Beaty Kozidrak. Drogo?

Beata Kozidrak powoli wraca do pełniej aktywności zawodowej. Niedawno była jednym z gości podczas jubileuszowego koncertu Doroty "Dody" Rabczewskiej w Sopocie. Wokalistki wspólnie zaśpiewały utwór "Dwie bajki".

Teraz Beata Kozidrak poinformowała swoich fanów, że już niebawem razem z zespołem Bajm wyruszy w trasę koncertową. Wokalistka wystąpi w wielu miastach w Polsce między innymi w: Ciechanowie, Warszawie, Włocławku, Gorzowie Wielkopolskim, Płocku, Sopocie, czy Opolu. Zamierza także zagrać dwa koncerty za granicą. Kozidrak planuje podróż do USA. Odwiedzi Chicago i Nowy Jork.

Ile trzeba zapłacić, żeby posłuchać zespołu Bajm na żywo? Beata Kozidrak to jedna z najbardziej znanych w Polsce wokalistek. Zyskała  popularność w latach 70. i od tego czasu utrzymuje się na szczycie.

Ceny biletów na letnie koncerty gwiazdy rozpoczynają się od 99 złotych i sięgają nawet do 159 złotych.  Oczywiście - jak to zwykle bywa - najdroższe są miejsca blisko sceny.

***
Zobacz również:

Joanna Liszowska pokazała siwe włosy. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać

Marcelina Ziętek kusi na basenie w czerwonym bikini

Demi Rose kusi w stroju kąpielowym. W tle błękitna woda

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | Bajm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL