Demi Rose kusi w stroju kąpielowym. W tle błękitna woda

Demi Rose nie przestaje zaskakiwać swoich obserwatorów. Gwiazda Instagrama regularnie publikuje w sieci zdjęcia, które rozpalają wyobraźnie internautów. Tym razem pochwaliła się efektami sesji wykonanej na jachcie. Modelka zapozowała w kusym stroju kąpielowym, jednocześnie prezentując swoje krągłości. W komentarzach nie brakuje zachwytów.

Demi Rose jest 27-letnią modelką o kolumbijskich korzeniach. Zajmuje się prezentowaniem bielizny i strojów kąpielowych
Demi Rose jest 27-letnią modelką o kolumbijskich korzeniach. Zajmuje się prezentowaniem bielizny i strojów kąpielowych@demiroseInstagram

Demi Rose kocha kontrowersyjne pozy, a na swoim Instagramie chętnie eksponuje kobiece kształty. Jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych - regularnie publikuje nowe posty. Może pochwalić się imponującą liczbą fanów - jej poczynania w sieci śledzi ponad 19 mln użytkowników z całego świata.

Demi Rose kocha szokować

Demi Rose jest 27-letnią modelką o kolumbijskich korzeniach. Zajmuje się prezentowaniem bielizny i strojów kąpielowych. W  rozmowach z mediami wielokrotnie przyznawała, że modeling fascynował ją od zawsze - już jako nastolatka pragnęła spróbować swoich sił na wybiegu. Przeszkodą w zrealizowaniu marzeń o karierze okazał się jednak niski wzrost. Celebrytka mierzy niecałe 160 cm. To zdecydowanie zbyt mało, biorąc pod uwagę standardy w branży.

Demi Rose nie straciła  jednak nadziei. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i regularne publikować w sieci efekty sesji zdjęciowych. W  ten sposób 27-latka zdobyła popularność.  Dziś Rose pracuje jako modelka i nie narzeka na brak intratnych propozycji. Liczne współprace sprawiają, że stać ją na wszelkie dostatki. Brytyjka chętnie chwali się swoim luksusowym życiem.

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. W tle błękitna woda

Demi Rose kocha podróżne. 27-latka przyzwyczaiła swoich fanów do odważnych zdjęć wykonanych na tle egzotycznego krajobrazu. Piaszczyste plaże, tropikalny klimat i błękitna woda sprawiają, że modelka nabiera energii do działania i staje się jeszcze bardziej aktywna w sieci.

Influencerka rozpoczęła już sezon wakacyjny. Wczoraj pochwaliła się na Instagramie zdjęciami wykonanymi na jachcie. Demi Rose zapozowała w skąpym stroju kąpielowym. Bikini nie zakrywało zbyt dużo ciała.

Fani 27-letniej gwiazdy Instagrama pod nowym postem nie szczędzili zachwytów. W  komentarzach aż roi się od komplementów. Internauci zwrócili uwagę na seksowną opaleniznę swojej ulubienicy. "Jesteś tak piękna, że brakuje mi słów, by to wyrazić" - napisał jeden z obserwatorów.

„Demakijaż”: Czego nauczył Michał Wiśniewski swoją córkę? Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas