Reklama

Beata Sadowska przeżyła chwile grozy. Mogło dojść do tragedii!

Beata Sadowska, popularna dziennikarka i prezenterka, która od kilku lat promuje zdrowy tryb życia, podczas lotu do Genewy usłyszała w samolocie komunikat, od którego każdemu człowiekowi serce podchodzi do gardła. Co się wydarzyło?

"Pochyl głowę! Head down!" - wołała stewardessa. Wcześniej pilot uprzedził o usterce samolotu i poprosił o ciaśniejsze zapięcie pasów. Mrożącą krew w żyłach sytuację Sadowska opisała na Instagramie.

Dziennikarka stwierdziła, że taka sytuacja przydarzyła jej się po raz pierwszy w życiu. Zanim padł komunikat pilota, Sadowska czuła, że coś jest nie tak, bo samolot, zamiast podchodzić do lądowania na lotnisku w Genewie, krążył nad miastem.

Czy w tym momencie całe życie przemknęło jej przed oczami? Otóż nie.

Reklama

Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, samolot wylądował bezpiecznie.

"Na dole czekało na nas kilka wozów strażackich. Na szczęście nie miały nic do roboty" - dodała dziennikarka. I mimo, że w chwili największej niepewności zachowała spokój, na koniec miała łzy w oczach i razem ze wszystkimi pasażerami biła brawo załodze samolotu.

"Czapki z głów dla całej obsługi samolotu: od pilotów po stewardesy i stewardów. Pełna profeska! Spokój, konkret, zero zbędnych ruchów i słów" - podkreśliła.

Beata Sadowska nie należy do osób, które boją się latania, nawet ekstremalnego. W 2019 roku wzięła udział w podkaście Red Bulla "Prze-lotne Pytania". Rozmawiała wtedy podczas lotu z pilotem Łukaszem Czepielą, który cały czas wykonywał karkołomne akrobacje.

***

Zobacz również:

Seksbomba ma 81 lat! Wciąż kusi ciałem?

Rozpaczliwy wpis ciężarnej Dereszowskiej!

Córka Bogusława Lindy odsłoniła za dużo? Co za ciało!

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Beata Sadowska | lot samolotem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama