Reklama

Reklama

Beata Tadla pochwaliła się zdjęciem z podróży poślubnej!

Beata Tadla zaskoczyła fanów wiadomością o ślubie. Teraz już gdy emocje nieco opadły, świeżo upieczeni małżonkowie wypoczywają na egzotycznych wakacjach, czym już pochwaliła się dziennikarka.

To była wielka niespodzianka dla fanów prezenterki. Do tej pory nie mająca szczęścia w miłości Beata Tadla, w końcu powiedziała "tak" swojemu wybrankowi. 

Ich związek jest krótki, ale od samego początku gwiazda przekonywała, że nie ma na co czekać i nie wahała się, gdy ukochany poprosił ją o rękę po kilku miesiącach znajomości. 

W przeciwieństwie do poprzednich związków, tym razem Tadla była bardzo oszczędna w opowieściach o narzeczonym i nie zdradzała zbyt wiele w mediach społecznościowych. 

Dopiero od niedawna zaczęła publikować wspólne zdjęcia. Obecnie, gdy już nieco sytuacja po ślubie uspokoiła się, nowożeńcy znów podgrzali atmosferę, chwaląc się podróżą poślubną. 

Na swoim Instastories Tadla pokazała zdjęcia i nagrania z podróży poślubnej. Para wybrała piękne Malediwy na romantyczne chwile tylko we dwoje. 

Z pewnością będą długo wspominać ten wyjazd, zwłaszcza że pandemia pokrzyżowała niejedne podróżnicze plany wielu osobom. Jednak Tadla i jej małżonek mogą spokojnie cieszyć się urlopem. 

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje