Bella Thorne szokuje na Instagramie

Bella Thorne jest jedną z tzw. gwiazdek Disneya. Popularność zdobyła dzięki występom w filmach i serialach dla młodzieży.

Rodzice Belli wypchnęli ją do show-biznesu, gdy miała zaledwie sześć tygodni. Jako sześciolatka wiedziała, że zostanie aktorką. Osiem lat temu dostała główną rolę w disneyowskim serialu "Taniec rządzi", dzięki czemu rozpoczęła także karierę muzyczną. Dziś na swoim koncie ma kilkanaście filmów i seriali oraz kilka albumów.

Reklama

Od jakiegoś czasu 21-letnia Thorne słynie przede wszystkim z bardzo śmiałych zdjęć i skandalizujących wypowiedzi. Jej Instagram roi się od fotek w bieliźnie, na których młoda aktorka wygląda wyzywająco.

Ostatnio na profilu disneyowskiej gwiazdki pojawiły się kolaże, na których można zobaczyć półnagą Bellę w towarzystwie koleżanek.

Fani nie mogli uwierzyć w to, że ich ulubienica sama wrzuciła do sieci tak niesmaczne zdjęcia. Byli przekonani, że Thorne padła ofiarą hakera. Wygląda jednak na to, że aktorka pokazała je z pełną świadomością, rozczarowując tym samym wielu sympatyków.

Myślicie, że Belli przydałaby się pomoc? My boimy się o jej przyszłość...


Dowiedz się więcej na temat: Bella Thorne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje