Reklama

Reklama

Biografia księcia Harry’ego ukaże się w styczniu?

„New York Times” dowiedział się nieoficjalnie, że biografia księcia Harry’ego będzie miała premierę 10 stycznia 2023 r. Pierwotnie wspomnienia miały ukazać się pod koniec 2022 r., ale z powodu śmierci Elżbiety II i towarzyszącej temu żałoby, termin ten przełożono.

Informację o dacie premiery książki Harry’ego - 10 stycznia 2023, "New York Times" uzyskał od wysoko postawionych osób z branży wydawniczej. Wydawnictwo Penguin Random House, stojące za publikacją, odmówiło oficjalnego potwierdzenia tej informacji, tak jak i rzecznik księcia.

Zobacz również: Monika Olejnik zbyt wygodnie rozsiadła się w limuzynie. Sukienka powędrowała za wysoko

Po śmierci królowej Elżbiety II Harry podobno poczuł, że musi wprowadzić zmiany w autobiografii, która początkowo miała ukazać się w listopadzie.

Reklama

"Piszę tę książkę nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem" - powiedział Harry w zeszłym roku, kiedy ogłaszano zamiar publikacji autobiografii. "Mam nadzieję, że przez opowiedzenie mojej historii: wzlotów i upadków, błędów i wyciągniętych z nich wniosków będę mógł pokazać, że bez względu na pochodzenie mamy więcej wspólnego niż nam się wydaje" - dodał.

Zobacz również: Demi Rose relaksuje się na Kostaryce. Pokazała śmiałe zdjęcia

Książka ta budzi ogromne emocje, zwłaszcza wśród brytyjskiej opinii publicznej. A to ze względu na potencjalne sensacyjne treści na temat rodziny Windsorów, które mogą się w niej znaleźć. Apetyt czytelników na kontrowersyjne smaczki rozbudził wywiad, którego Harry i jego żona Meghan udzielili Oprah Winfrey w 2021 r. Poruszone zostały w nim takie kwestie, jak myśli samobójcze Meghan czy rasistowskie komentarze na temat wówczas jeszcze nienarodzonego księcia Archiego. 

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznej sesji. Pod postem fala krytyki

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | Królowa Elżbieta II | biografia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy