Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznej sesji. Pod postem fala krytyki

Chociaż do Bożego Narodzenia jeszcze dwa miesiące, to Małgorzata Rozenek-Majdan już czuje świąteczną atmosferę. Na instagramowym profilu pochwaliła się sesją przy choince, a fani od razu zareagowali. Nowy post wywołał lawinę komentarzy, w których nie brakuje słów krytyki.

Małgorzata Rozenek-Majdan poczuła świąteczną atmosferę

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie działa w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się swoją codziennością z internautami. Na jej instagramowym profilu nie brakuje ujęć z pracy oraz domowego zacisza. Tym razem prezenterka postanowiła udostępnić krótką relację ze świątecznej sesji. W nowym poście możemy zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem i synami pozuje do zdjęć na tle choinki oraz sztucznego śniegu. Chociaż mamy dopiero październik, to celebrytka już czuje magię Bożego Narodzenia. 

Do świąt zostały jeszcze dwa miesiące i obecnie wielu Polaków przygotowuje się do Wszystkich Świętych. W komentarzach nie zabrakło podkreślenia tego faktu, a na celebrytkę wylała się wręcz fala krytyki. Małgorzata Rozenek-Majdan nie zdecydowała się jednak odpowiedzieć na komentarze fanów. 

Reklama

Fala krytyki pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan

Internauci nie szczędzili słów krytyki także rok temu, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się wyprawić Wigilię znacznie wcześniej. Celebrytka wraz z rodziną świętowała już 14 grudnia. Jak się okazuje, miała ku temu pewien powód. "Moi rodzice zapytali mnie, czy nie miałabym nic przeciwko, gdyby w tym roku wyjechali na święta. Początkowo ten pomysł nas zdziwił, bo mam totalnego bzika na punkcie świąt i nie wyobrażałam sobie spędzenia ich bez rodziców, ale potem pomyślałam, że w tej sytuacji można mieć ciastko i zjeść ciastko. Uznaliśmy, że i my wyjedziemy na święta za granicę, a prawdziwą Wigilię zorganizujemy wcześniej" - powiedziała w rozmowie z "Party".

Tym razem świąteczna sesja nie spodobała się internautom, którzy pod instagramowym postem zostawili mnóstwo komentarzy. "Jeszcze nawet Święta Zmarłych nie było", "Cyrk jak co roku", "Jest październik. Naprawdę?", "Mogliście już w Wielkanoc to zrobić, po co czekać aż do grudnia", "Trzeba kupić pani Rozenek kalendarz", "O tej porze to chyba przesada" - można przeczytać pod relacją z sesji.

***

Zobacz także:

Basia Kurdej-Szatan broni Cichopek i Kurzajewskiego? „Nawet rozwiedzione pary razem pracują”

Sandra Kubicka nie kryje żalu: „Jestem w szoku! O tym się nie mówi!"

45-letnia Natasza Urbańska znów zachwyca. Tylko pozazdrościć figury!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy