Reklama

Reklama

Blanka Lipińska schudła! Teraz zdradziła swój sekret

Blanka Lipińska, autorka powieści erotycznych, wizażystka i celebrytka zgromadziła na Instagramie imponującą liczbę 903 tysięcy fanów. Była dziewczyna Alka Barona regularnie dzieli się z nimi migawkami z życia, nagrywa filmiki i zdradza sposoby na młody wygląd i zgrabną sylwetkę. Teraz pochwaliła się fanom, jak udało się jej zrzucić zbędne kilogramy.

Blanka Lipińska nie ma problemów z wagą i od zawsze może się pochwalić szczupłą, wysportowaną sylwetką. Celebrytka wielokrotnie przekonywała jednak, że jej idealna figura to nie dar niebios, ale efekt ciężkiej pracy. 

Lipińska znana jest z tego, że regularnie trenuje i kilka razy w roku stara się wyjechać za granicę, by tam doskonalić swoje umiejętności w kitesurfingu. Pisarka trzyma także rygorystyczną dietę i, choć czasem pozwala sobie na ustępstwa, to przez większość czasu uważa na to, co nakłada na talerz. 

W maju tego roku Blanka Lipińska wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego oraz na uroczystej premierze kontynuacji "365 dni" i zaskoczyła fanów mocniej zaokrągloną sylwetką. Spytana na Instagramie, czy przytyła, odpowiedziała, że owszem, przybyło jej jakieś 7 kg, ale jest świadoma problemu i zaczyna już pracę nad powrotem do formy.

Reklama

Blanka Lipińska sporo schudła. Zdradziła fanom swój sekret!

Od kilku tygodni Blanka Lipińska zamieszcza na Instagramie fotki, które są żywym dowodem na to, że już sporo schudła i przywitała lato w doskonałej formie. Pytana przez fanów, jak udało się jej tego dokonać, postanowiła podzielić się z nimi swoim sekretem:

- wyjaśniła. 

Pisarka zdradziła także skąd czerpie motywację do ciężkiej pracy nad sobą:

Faktycznie, trzeba przyznać, że szczupła, wyćwiczona figura celebrytki robi wrażenie! Lubicie ją w takiej fit wersji?

Zobacz również:

Izabella Łukomska - Pyżalska na bajecznych wakacjach z szóstką dzieci!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy