Reklama

Reklama

Blanka Lipińska zaszalała na wakacjach! Ale zdjęcia!

Blanka Lipińska to jedna z wielu polskich gwiazd, które postanowiły uciec przez zimową szarugą w Polsce i wybrały się w tym okresie na egzotyczne wakacje w poszukiwaniu odrobiny słońca. Pisarka postanowiła kolejny raz odwiedzić Meksyk i zachwyca swoich fanów zdjęciami z tego magicznego zakątka! Tym razem pochwaliła się gorącym zdjęciem, na którym ma na sobie tylko dół od bikini...

Blanka Lipińska odpoczywa w bajecznym Meksyku

Blanka Lipińska uwielbia podróże. Jej profil w mediach społecznościowych jest pełny zdjęć z rozmaitych wyjazdów, a Blanka, kiedy tylko może, korzysta z urlopu poza granicami naszego kraju. 

 Jakiś czas temu gwiazda odwiedziła Meksyk, w którym przebywała razem z przyjaciółką - Natalią Siwiec - i jej rodziną. Wówczas turystyczne miejsca nie przypadły jej zbytnio do gustu, ale wygląda na to, że gwiazda postanowiła dać Meksykowi drugą szansę! 

Właśnie teraz odpoczywa w Tulum na półwyspie Jukatan, a miejscowość ta jest niezwykle popularna wśród turystów. 

"To, co jest magicznego w Tulum, to wszechogarniające poczucie wdzięczności. Kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że miejsce tworzą ludzie" - napisała na swoim profilu Blanka Lipińska.

Blanka znów zachwyca swoich fanów zdjęciami z piaszczystej plaży i skutecznie rozgrzewa atmosferę, pokazując się w skąpych strojach bikini. 

Blanka Lipińska zaskoczyła fanów jednym zdjęciem

Ostatnim zdjęciem wywołała niemałe poruszenie, bo pozuje do niego, mając na sobie tylko dół od stroju kąpielowego! Lipińska niemal od zawsze może pochwalić się zgrabnym, wyrzeźbionym ciałem i jak sama mówi - zawdzięcza go nie ćwiczeniom, a restrykcyjnej diecie. 

Fani nie szczędzili jej komplementów odnośnie jej wyglądu, ale zauważyli także, że Blanka jest bardzo szczęśliwa. Widocznie, wakacje w tak pięknym miejscu po prostu jej służą! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Lipińska pochwaliła się choinką! Jest czarne, jak całe jej mieszkanie!

Blanka Lipińska już po przeprowadzce. "Elektryk leżał ze mną w łóżku"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje