Reklama

Reklama

Blanka Lipińska spożywa niecałe 1000 kalorii. Dietetyczka ostrzega: "To dieta głodówkowa"

Blanka Lipińska za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że spożywa dziennie niecałe 1000 kalorii. Na sposób odżywiania autorki "365 dni" zareagowała dietetyczka, której zdecydowanie się to nie spodobało. Co odpowiedziała Blanka Lipińska?

Dieta Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowych książek erotycznych - "365 dni", "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni". To właśnie dzięki nim zyskała popularność i rzeszę fanów.

Nic więc dziwnego, że dzieli się z internautami swoją codziennością. Ostatnio w mediach społecznościowych postanowiła opowiedzieć o swoim sposobie odżywiania. To, co powiedziała, od razu zostało skomentowane przez dietetyczkę.

Blanka Lipińska od razu wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taką dietę. Autorka "365 dni" stwierdziła, że sprawdziła, jaki ma dzienny wydatek energetyczny i nie spala więcej niż 1000 kalorii.

Dietetyczka ostrzega przed dietą Blanki Lipińskiej

Reklama

Dietetyczka Paulina Korol za pośrednictwem TikToka postanowiła skomentować dietę Blanki Lipińskiej. Stwierdziła, że autorka powieści erotycznych źle wyliczyła liczbę kalorii, którą powinna dziennie spożywać. 

Zdaniem dietetyczki Blanka Lipińska nie uwzględniła, że istnieje podstawowa przemiana materii, która nie jest wydatkiem energetycznym. 

Podstawowa przemiana materii odnosi się to do tego, ile kalorii spalamy na funkcje życiowe takie jak np. oddychanie, myślenie, trawienie jedzenia. Jak uważa Paulina Korol, nie jest to na pewno tysiąc kalorii. 

Dietetyczka stwierdziła, że na posturę, jaką ma Blanka Lipińska podstawowa przemiana materii to około 1500 kalorii, a więc jeśli dodatkowo spala jeszcze tysiąc kalorii, to jej dzienny wydatek energetyczny wynosi około 2500 kalorii, a co za tym idzie, tysiąc kalorii z pożywienia to zdecydowanie za mało. 

Paulina Korol postanowiła odnieść się do słów Blanki Lipińskiej. Oprócz tego, że skomentowała jej sposób odżywiania, to dodała, że jej słowa mogą mieć negatywy wpływ na jej odbiorców. Dietetyczka jasno stwierdziła, że spożywanie 100 kalorii to dieta głodówkowa. 

Jest odpowiedź Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska postanowiła odnieść się do słów dietetyczki. Na instagramowym profilu autorki "365 dni" pojawił się krótki komentarz, w którym Blanka Lipińska podkreśliła, że jej dieta wcale nie jest zdrowa i nie poleca brania z niej przykładu.

Blanka Lipińska dodatkowo postanowiła odpowiedzieć na wiadomość internautki, która jest przekonana, że dieta Blanki Lipińskiej będzie skutkowała m.in. wypadaniem włosów.

Na koniec autorka "365 dni" stwierdziła, że nie lubi wypowiadać się na różne tematy, a wszystko przez to, że to, co powie, może zostać użyte przeciwko niej. 

Czytaj więcej:

Katarzyna Sokołowska wygląda obłędnie w dłuższych włosach!

Jennifer Lawrence eksponuje ciążowe krągłości. Widać brzuszek!

Gwiazdy zachwycają w modnym welurze

Zobacz także:INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje