Reklama

Reklama

Rajskie wakacje Blanki Lipińskiej. Znów poleciała do Tulum!

Chociaż ostatnim razem Blanka Lipińska nie była zachwycona wyjazdem do Meksyku, to po kilku miesiącach postanowiła znów się tam wybrać. Autorka powieści erotycznych przebywa obecnie w Tulum, a całą wyprawę stara się relacjonować w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu już pojawiło się ujęcie w stroju kąpielowym. Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Blanka Lipinska wypoczywa w Tulum

Meksyk to jeden z ulubionych podróżniczych kierunków gwiazd. Swój wolny czas spędzała tam m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną oraz Natalia Siwiec. Kilka miesięcy temu w pogoni za słońcem również wybrała się tam Blanka Lipińska. 

Chociaż rajskie wakacje nie przypadły jej do gustu, to celebrytka znów postanowiła tam polecieć. "W zeszłym roku tu byłam. Nie do końca byłam zachwycona, więc moi przyjaciele stwierdzili, że odczarują mi Tulum" - powiedziała na jednej z instagramowych relacji.

Blanka Lipińska uwielbia podróżować. Jeszcze nie tak dawno relacjonowała rodzinne wakacje na Malediwach. W ostatnich miesiącach celebrytka była jednak pochłonięta remontem swojego nowego mieszkania. Nic więc dziwnego, że postawiła teraz na wypoczynek i wybrała się na rajskie wakacje, by naładować baterie. 

Reklama

Oprócz relacji na instagramowym profilu Blanki Lipińskiej pojawiło się także zdjęcie z plaży. Pisarka wskoczyła w skąpy strój kąpielowy i zapozowała na leżaku. "Witam ponownie Tulum. Mam nadzieję, że tym razem mnie nie zawiedziesz" - napisała pod postem.

Czytaj więcej:

Gilon wypoczywa na Zanzibarze. I wbija szpilę polskim gwiazdom

Co Jan Lubomirski-Lanckoroński myśli o księżnej Kate? "Nie jest pewne, że zostanie królową"

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje