Reklama

Blanka Lipińska zdradziła swój sposób na idealną fryzurę. To dzięki temu jej włosy się układają!

Blanka Lipińska często dzieli się z fanami swoją codziennością, dlatego też chętnie udzieliła odpowiedzi na kilka pytań internautów. Celebrytka za pomocą instagramowego profilu postanowiła zdradzić sposób, dzięki któremu jej włosy zaczynają się układać.

Blanka Lipińska popularność zdobyła za sprawą powieści "365 dni", która od razu stała się bestsellerem. Po pewnym czasie pojawiły się kolejne dwie części. 

Blanka Lipińska postanowiła zekranizować swoje książki, a w ostatnim czasie zdradziła, że skończyła pracę nad scenariuszem do kolejnej erotycznej opowieści. Głównymi bohaterami ma być pisarka i gitarzysta. 

Instagramowy profil Blanki Lipińskiej śledzi prawe 800 tys. osób. Nic więc dziwnego, że pisarka stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. W mediach społecznościowych chętnie publikuje rodzinne ujęcia i zdjęcia z wakacji. W ostatnim czasie celebrytka starała się relacjonować wyjazd do Tulum. Oczywiście nie zabrakło seksownych zdjęć w bikini.

Reklama

Pisarka korzystając z wolnych chwil, za pośrednictwem instagramowych relacji postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów. Jak się okazało, jej fanów zaciekawił fakt, że nie przepada za myciem włosów. Blanka Lipińska rozwiała wszelkie wątpliwości i zdradziła, jaki jest powód. 

"Bo zajmuje mi to strasznie dużo czasu. A poza tym ja mam bardzo proste i sypkie włosy, brudne dopiero zaczynają się układać" - wyjaśniła pisarka. Chociaż dla wielu osób może to wydawać się nieco obrzydliwy sposób na idealną fryzurę, to jak widać, w przypadku Blanki Lipińskiej jest on dość skuteczny.

Czytaj więcej:

Bogusław Linda nie mógł już dłużej milczeć! Puściły mu nerwy i wyjawił coś takiego!

Księżna Kate zawsze olśniewa jednym szczegółem! Oto jej sekret!

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy