Reklama

Reklama

Błyskawiczna kariera

Zabiegają o niego producenci, muzycy i fani. Z niszowego muzyka zmienił się w gwiazdę. Mąż Oli Kwaśniewskiej jest najgorętszym nazwiskiem sezonu!

Występ na koncercie sylwestrowym "60 przebojów - 60 lat TVP" u boku takich gwiazd jak Maryla Rodowicz, Kayah czy Kasia Nosowska to nie lada wyróżnienie! W tym roku po raz pierwszy spotkało Kubę Badacha (36) i jego zespół Poluzjanci.

Czyżby głośny ślub wokalisty z Olą Kwaśniewską (31) pomógł mu w karierze? Sam Kuba twierdzi, że nie. "To w ogóle nie ma żadnego przełożenia", stwierdził stanowczo w wywiadzie. Ale prawda jest taka, że Kuba to obecnie jeden z najbardziej pożądanych muzyków!

Zaraz po powrocie z podróży poślubnej wraz z zespołem ruszył w trasę i śpiewał niemal codziennie: w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu. Choć Poluzjanci dotąd występowali częściej w małych klubach niż na wielkich scenach, lider grupy dostał atrakcyjną propozycję. 

Reklama

Zobacz teledyski zespołu Poluzjanci

Producenci "The Voice of Poland" chcieli widzieć go w roli jurora programu. Jak nieoficjalnie dowiedział się SHOW, muzyk odmówił. "Paradoksalnie tym samym jego nazwisko stało się jeszcze bardziej pożądane", mówi nam osoba z produkcji programu.

"Kuba jest słodki i boski“, piszą na forach internetowych fanki Badacha, których jest coraz więcej. Bo artysta zmienił wizerunek. Już nie przypomina poważnego wykonawcy w kiepsko skrojonym garniturze. Teraz uwodzi słuchaczki młodzieżowym stylem!

Na scenie widzimy go w kolorowych T-shirtach i nonszalancko opuszczonych szelkach. Nawet okulary zamienił na szkła kontaktowe. Trudno mieć wątpliwości, że w metamorfozie pomogła mu żona, która błyszczy na warszawskich salonach...

Zabiegają o niego producenci, muzycy i fani. Z niszowego muzyka zmienił się w gwiazdę. Mąż Oli Kwaśniewskiej jest najgorętszym nazwiskiem sezonu!

Iwona Zgliczyńska

SHOW 1/2013

Poluzjanci na Muzzo.pl

Show
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Badach | Aleksandra Kwaśniewska | Poluzjanci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy