Błyszcząca Salma Hayek. Wszyscy patrzyli na jej dekolt

Salma Hayek, niezapomniana Carolina z "Desperado" oraz genialna Frida, to nie tylko jedna z najlepszych latynoskich aktorek w Hollywood, ale też piękna kobieta, która każdym swoim publicznych wystąpieniem sieje zamęt wśród fotoreporterów. Nie inaczej było kilka dni temu w Wenecji - 57-letnia już aktorka skradła tam całe show!

Salma Hayek skończyła już 57 lat
Salma Hayek skończyła już 57 lat Doug Peters/Press Association/East News

Salma Hayker: Droga na szczyt

W ojczyźnie Hayek dostała się na Uniwersytet Iberoamerykański, ale szybko rzuciła studia i rozpoczęła karierę aktorską, próbując na początku swoich sił w lokalnym teatrze. Na ekranie zadebiutowała w meksykańskiej telenoweli "Nuevo Amanecer", ale prawdziwą popularność przyniosła jej rola Teresy w telenoweli "Teresa". W 1991 roku Salma Hayek postanowiła ponownie wyjechać do Stanów Zjednoczonych, tym razem do Los Angeles. Choć w Meksyku była już prawdziwą gwiazdą, tu musiała zacząć od nowa. Szkoliła więc swój angielski i rozpoczęła naukę w szkole aktorskiej. Początkowo dostawała niewielkie rólki, ale w 1995 roku przyszedł przełom - latynoska piękność zagrała Carolinę u boku samego Antonia Banderasa w filmie "Desperado". 

W kolejnych latach Salma pojawiała się w takich produkcjach jak "Polubić czy poślubić", "Bardzo dziki zachód" czy hitowej "Fridzie". W 2021 roku aktorka obsadzona została w filmie "Dom Gucci", w którym wcieliła się w rolę Piny Auriemmy, oskarżonej o współudział w zabójstwie projektanta.

Salma Hayek to nie tylko jedna z najbardziej cenionych latynoskich aktorek na świecie, ale też piękna kobieta, która każdym swoim publicznym wystąpieniem budzi zainteresowanie mediów i zachwyt fanów. Nie inaczej było kilka dni temu w Wenecji, gdzie aktorka zachwyciła w odważnej, błyszczącej kreacji.

Błyszcząca Salma Hayek zachwyciła w Wenecji. Wszyscy patrzyli na jej dekolt

W środę, 17 kwietnia Salma Hayek pojawiła się w Wenecji na jednej z imprez 60. Biennale Sztuki 2024 w "Fondazione Cini" i zachwyciła oryginalną stylizacją. 57-latka wystąpiła w niebieskiej, błyszczącej, cekinowej sukni z imponującym dekoltem. Dopełnieniem tej stylizacji były czarne, wysokie buty, dyskretna biżuteria i piękne, rozpuszczone włosy aktorki.

Patrząc na Salmę, która dobiega powoli sześćdziesiątki, trudno oprzeć się wrażeniu, że czas się dla niej zatrzymał!

 Salma Hayek i François-Henri Pinault
Salma Hayek i François-Henri Pinault Getty Images
Paulina Krupińska - moda to tylko pracaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas