Boczarska w gorącej sesji

Ostatnie lata wydają się być dla Magdaleny Boczarskiej wyjątkowo szczęśliwe.

Magdalena Boczarska
Magdalena BoczarskaJarosław AnotniakMWMedia

Aktorka wreszcie rozkwita przy ukochanym mężczyźnie i otrzymuje interesujące propozycje zawodowe.

"Sztukę kochania", gdzie wcieliła się w Michalinę Wisłocką, obejrzało co najmniej półtora miliona Polaków. W filmie nie zabrakło odważnych scen, a rola ginekolożki i edukatorki seksualnej przysporzyła Boczarskiej wielu fanów.

Nie zawsze jednak było tak kolorowo. Niemal siedmioletni, burzliwy związek z Tomaszem Karolakiem zakończył się ostatecznie, kiedy Viola Kołakowska urodziła aktorowi drugie dziecko.

Krótko potem Boczarska związała się z Mateuszem Banasiukiem (gwiazdą serialu "Pierwsza miłość") i, mimo początkowych kryzysów, para ma się bardzo dobrze.

Ostatnio pojawiły się nawet plotki o tym, że aktorzy spodziewają się dziecka. Magda nie odniosła się jeszcze do sprawy, natomiast jej partner udzielił krótkiego, niejednoznacznego komentarza: "Widziałem te doniesienia. Oczywiście, że zawsze chętnie przyjmuję gratulacje...".

Jeśli to prawda, serdecznie gratulujemy! Tym bardziej, że Boczarska wcale nie zwalnia tempa, o czym świadczy jej najnowsze zdjęcie, które zamieściła na Instagramie.

Z hasztagów można wywnioskować, że fotografia jest efektem sesji okładkowej do magazynu "K MAG". Czarno-białe zdjęcie przedstawia aktorkę w seksownym kombinezonie i z wyeksponowanym biustem, który został zasłonięty ledwie paskiem materiału.

Trzeba przyznać, że figura Boczarskiej robi wrażenie, a zdjęcie jest bardzo stylowe.

Jeśli aktorka faktycznie jest w ciąży, błogosławiony stan zdecydowanie jej służy!

Podoba Wam się Magda?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas