Reklama

Borys Szyc pochwalił się zdjęciem synka

Pod koniec marca Borys Szyc został tatą. Od tego czasu aktor regularnie dzieli się na Instagramie zdjęciami małego Henryka. Jednak wpis, który zamieścił ostatnio, był szczególnie wzruszający.

W polskim show biznesie mamy prawdziwy baby boom. Rodzicami w ostatnim czasie zostali Robert i Anna Lewandowscy, a dzieci spodziewają się: Małgorzata Rozenek-Majdan i Lara Gessler. Do grona świeżo upieczonych rodziców należą też Borys Szyc i Justyna Nagłowska, którzy kilka miesięcy temu powitali na świecie synka.

Pierwsze miesiące ich rodzicielstwa zbiegły się w czasie z epidemią koronawirusa. Z jednej strony takie doświadczenie, jest na pewno stresujące, z drugiej syn z pewnością przynosił im pociechę w tym trudnym czasie.

Reklama

Niedawno Borys Szyc opublikował na Instagramie nowe zdjęcie Henia. Widzimy na nim, jak maluch przytula się do mamy. "Moje szczęście w czasach zarazy. Nie mogę się na nich napatrzeć. Ta cudna kobieta dała mi synka i jest najlepszą mamą na świecie", napisał na Instagramie. W komentarzach natychmiast ruszyła lawina komplementów. Niektórzy też dopatrzyli się podobieństwa Henia do taty. "Mini Borys", "Mini me, czyli cały tata", pisali. #POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy