Reklama

Reklama

Borys Szyc usłyszał wyznanie miłości. Żona aktora reaguje

Borys Szyc jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Jego żona Justyna Nagłowska musiała liczyć się z tym, że co rusz będzie świadkiem hołdów od jego fanek. Ostatnio jedna z jego wielbicielek wyznała mu miłość w komentarzu na profilu zony aktora. Nagłowska delikatnie zwróciła uwagę internautce, że chyba pomyliły jej się konta.

Borys Szyc po raz kolejny zachwycił żonę

Atrakcją jednej z niedawnych show-biznesowych imprez organizowanych w Warszawie przez dużą sieć perfumerii był koncert Borysa Szyca. Dzięki urywkom występu, które rozprzestrzeniły się po mediach społecznościowych, wiele osób dowiedziało się, że aktor jest bardzo umuzykalniony. Inni przypomnieli sobie, że w 2009 r. ukazała się jego płyta "Feelin’ Good!", głównie z coverami.

Wpis okrasiła fragmentem koncertu swojego lubego. Być może ten filmik zmylił jedną z fanek Borysa Szyca, która pod wpływem nagrania poczuła impuls, by wyrazić w komentarzu to, jak bardzo jest w nim zakochana. 

Fanka Borysa Szyca wyznała mu miłość na profilu jego żony

Reklama

Skonsternowana tym wpisem Nagłowska zareagowała następująco: "Tylko tak nieśmiało wspomnę, że zamieściła Pani ten komentarz na profilu żony Borysa Szyca..." 

Fanka zachowała jednak zimną krew i pośpieszyła  wytłumaczyć, o dlaczego zdecydowała się zamieścić komentarz na profilu Nagłowskiej: "Jestem zakochana w jego talencie i osobowości. Nie śmielibyśmy konkurować nawet platoniczną miłością z tak piękną kobietą jak Pani. Życzę dużo, dużo miłości" - odpowiedziała internautka.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska: Historia miłości

Nagłowska i Szyc poznali się w 2002 r. na planie Teatru Telewizji pt. "Porozmawiajmy o życiu i śmierci". Ona była wówczas asystentką reżyserki Krystyny Jandy. Sprawy potoczyły się bardzo szybko i zostali parą. Szyc jednak mocno rzucił się mocno w wir kariery i ich drogi wkrótce się rozeszły. Napisał do niej po latach, bo zaintrygowało go zdjęcie, która opublikowała w mediach społecznościowych. Zaproponował wspólny obiad i zakochali się w sobie na nowo. Stworzyli patchworkową rodzinę - ona ma dwie córki z poprzedniego związku, on jedną. Dzięki wsparciu partnerki Szycowi udało się wyjść z alkoholizmu. W 2019 r. stanęli na ślubnym kobiercu, a w marcu 2020 przyszedł na świat ich syn Henryk. 

***
Przeczytaj również: 


Radliniec, czyli wzorcowa niemiecka wieś. Jaka jest jej historia?

Księżna Kate zachwyciła w Irlandii! Pokazała dotąd nieznaną twarz!

Metamorfoza Dawida Ogrodnika! Aż trudno go rozpoznać!

Zobacz również: 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje