Reklama

Reklama

Bratanica księżnej Diany jest wziętą modelką

Jedną z najpiękniejszych brytyjskich arystokratek jest lady Kitty Spencer - bratanica księżnej Diany. Gdy media dostrzegły ją na ślubie księcia Harryego i Meghan Markle, wprost oszalały. Mimo że jej ojciec jest milionerem, ceni sobie finansową niezależność, do której doszła jako modelka.

Kitty wywodzi się z hrabiowskiego rodu Spencerów. Jej ojciec, Charles, jest młodszym bratem księżnej Diany, a także chrześniakiem królowej Elżbiety. Urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale gdy miała pięć lat jej rodzice przeprowadzili się do RPA. Kiedy się rozwiedli, Kitty została przy matce w Kapsztadzie. Studia na kierunku zarządzanie dobrami luksusowymi skończyła w Londynie. Osiadła nad Tamizą, ale stara się regularnie odwiedzać Południową Afrykę.
Ta blond-piękność o dużych niebieskich oczach w tym roku skończy 29 lat. Karierę modelki rozpoczęła dosyć późno. Jej pierwsza sesja zdjęciowa ukazała się w magazynie "Tatler" w 2015 r. Trafiła pod skrzydła agencji Storm, tej samej, która reprezentuje Kate Moss i Carę Delevingne. Jej kariera ruszyła z kopyta po ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle w maju ubiegłego roku.

Reklama

- W ciągu jednej nocy liczba moich obserwatorów na Instagramie urosła z 17 tysięcy do 1,5 miliona. Kiedy obudziłam się następnego dnia nie dowierzałam, że to mój telefon - opowiada w najnowszym wywiadzie dla "Harper's Bazaar". Co ciekawe, dla tego samego magazynu pozowała już mając roczek, wraz ze swoją matką, Victorią Lockwood, która też była modelką.


Dowiedz się więcej na temat: Kitty Spencer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje