Reklama

Reklama

Britney Spears: Wyswatał ją ojciec?

Czyżby Jamie Spears wciąż uważał, że jego córka jest małą dziewczynką? Jak donosi Daily mail, ojciec Britney nie tylko znalazł piosenkarce nowego chłopaka, ale również kazał mu podpisać stosowną umowę, zanim zacznie randkować z jego córką.

Choć od jej rozstania z Davidem Lucado minęło zaledwie kilka tygodni, Britney Spears już znalazła nowego chłopaka. A raczej: znalazł go dla niej jej ojciec. Tabloid Daily Mail donosi, że to Jamie Spears wybrał  Charliego Ebersola, na chłopaka dla swojej córki.

"Jamiemu znalezienie Charliego zajęło mniej niż miesiąc. Najpierw Jamie obserwował go i przeprowadzał research na jego temat. Po kilku spotkaniach już wiedział, że Ebersol jest odpowiednim chłopakiem dla jego córki" - pisze Daily Mail, powołując się na anonimowe źródło.

Reklama

Jednak ojcowska selekcja była zaledwie pierwszym etapem "rekrutacji" na stanowisko chłopaka Britney. Jak donosi Daily Mail, Ebersol został również prześwietlony przez prawników, a zanim umówił się z Britney na pierwszą randkę, musiał podpisać stosowną umowę, w myśl której nie będzie podawał do publicznej wiadomości szczegółów z ich prywatnego życia.

Jak widać, bycie chłopakiem Britney to skomplikowane zadanie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje