Reklama

Reklama

Była Kamila Durczoka, Julia Oleś wdzięczna fanom. To dla niej trudny czas

Kamil Durczok po śmierci, której nikt się nie spodziewał, został pochowany, a jego bliscy mierzą się obecnie z trudnym dla siebie czasem. Dla Juli Oleś, byłej partnerki dziennikarza, również nie jest to łatwa sytuacja. Jednak zawsze może liczyć na wsparcie fanów, za co influencerka właśnie im podziękowała.

Kamil Durczok nie żyje. Julia Oleś pożegnała go tak, jak sobie tego życzył

 Śmierć Kamila Durczoka była olbrzymim zaskoczeniem dla wielu osób. Dziennikarz zmarł 16 listopada 2021 roku w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia. 

Kamil Durczok spoczął na cmentarzu w Katowicach w rodzinnym grobowcu. Wiele osób wiedziało, że to trudny czas dla Juli Oleś, inflencerki, która była związana z dziennikarzem w latach 2017-2019. 

To właśnie o tym związku swego czasu media rozpisywały się i śledziły każdy ich krok. Miłość ta jednak nie przetrwała próby czasu, a ich związek opisywany był jako burzliwy. 

Julia długo milczała po ogłoszeniu tragicznych wieści, aż w końcu opublikowała w swoich mediach społecznościowych piosenkę Franka Sinatry z podpisem: "Tak, jak prosiłeś". 

Julia Oleś dziękuje fanom za wsparcie

Reklama

Jednak w piątek, gdy odbył się pogrzeb dziennikarza, Julia Oleś od dawna miała zaplanowanie spotkanie autorskie. Początkowo chciała je odwołać, ale w końcu zdecydowała się, że wydarzenie się odbędzie. 

"Miało być filmowane, wrzucane na YT, zrobione z przytupem. Będzie inaczej, kameralne, bez kamer" - zdradziła była partnerka Kamila Durczoka. 

Tak też się stało, ale jak nietrudno się domyślać - to nie było łatwe dla Julii. Jednak w takiej sytuacji mogła liczyć na niesamowite wsparcie fanów i najbliższych. Z tej okazji w jej mediach społecznościowych pojawił się wpis: 

***
Zobacz również: 

Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy przez skandal! Podano kwotę

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie! Wstrząsające słowa

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!
  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok | Julia Oleś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy