Reklama

Była Miss Polski: Jest mi lepiej jako szalonemu singlowi

W piątek odbyły się wybory Miss Polski 2021. Za najpiękniejszą Polkę uznano Agatę Wdowiak, której koronę przekazała ubiegłoroczna miss – Anna-Maria Jaromin. Jak wyznała Jaromin, w jej życiu od czasu ubiegłorocznego konkursu nastąpiły spore zmiany.

Wygrana w prestiżowym konkursie zwykle wiąże się z dużymi zmianami w życiu. Przed laureatką czy laureatem otwierają się nowe możliwości, pojawiają się propozycje zawodowe, często trzeba też nauczyć się, jak radzić sobie z popularnością. Nie inaczej było w przypadku Anny Marii Jaromin, która w ubiegłym roku wywalczyła tytuł Miss Polski.

Jak wyznała Jaromin, jej życie "wywróciło się do góry nogami". I nie chodzi tu tylko o życie zawodowe, ale i prywatne.

Była Miss Polski szczerze o rozstaniu

Związek byłej Miss Polski nie przetrwał próby czasu. Anna-Maria Jaromin zastrzega jednak, że decyzja o rozstaniu nie miała nic wspólnego z konkursem.  - To była świadoma decyzja, długo o niej myślałam.

Reklama

 - Jest mi lepiej teraz, jako szalonemu singlowi. Na razie nie szukam partnera. Miłość przyjdzie sama - dodaje.

Miss Polski 2021: Kto wygrał konkurs?

Jednym z obowiązków Miss Polski jest przekazanie korony swojej następczyni. Anna-Maria Jaromin koronę i tytuł przekazała Agacie Wdowiak, którą w tegorocznej edycji konkursu jury uznało za najpiękniejszą.

Zwyciężczyni Miss Polski 2021 to pochodząca z Łodzi 24-latka. Dziewczyna zawodowo zajmuje się modelingiem, a w wolnych chwilach lubi wędrować po górach. Ukończyła studia na kierunku geomonitoring oraz zarządzanie biznesem, obecnie studiuje również nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej.

Piątkowe wybory Miss Polski odbyły się w ramach Festiwalu Piękna, który potrwa do 22 sierpnia. Przed nami jeszcze wybory Miss Supranational 2021 oraz Mister Supranational 2021. Impreza odbywa się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu i jest transmitowana na antenie telewizji POLSAT. 

Zobacz również:

Anna Matlewska poprowadzi galę Miss&Mister Supranational

Wybrano najpiękniejszą Polkę. Kto otrzymał koronę miss?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Jaromin | Agata Wdowiak | Miss Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy