Reklama

Reklama

Była narzeczona Charliego Sheena pozwała go do sądu

Brett Rossi złożyła do sądu pozew, twierdząc, że aktor znany z serialu "Jeden gniewny Charlie" przyczynił się do jej "wyczerpania emocjonalnego" oraz dopuścił się "zaniedbania", ponieważ nie powiedział jej o pozytywnym wyniku testu na HIV, gdy związał się z nią w 2013 roku.

W dokumentach złożonych do Sądu Najwyższego w Los Angeles można przeczytać: - Gdyby Sheen poinformował Powódkę o pozytywnym wyniku testu na HIV, gdy po raz pierwszy się spotkali, Powódka nigdy nie podjęłaby z nim współżycia oraz nie kontynuowałaby związku.

Prawnicy Brett twierdzą również, że prawnicy Charliego próbowali załatwić tę sprawę poza sądem, oferując milion dolarów, które miałyby zostać wpłacone na konto Brett do 2 grudnia.

Jednak według byłej narzeczonej, po szczerym wywiadzie aktora, który odbył się w zeszłym miesiącu, Charlie twierdził, że naruszyła ona ich umowę. Brett zaprzecza temu, jednak aktor podjął decyzję o niepodpisywaniu dokumentów o ugodzie.

Reklama

50-letni aktor prawdopodobnie zażądał 10 milionów dolarów za swoją autobiografię.

- Gdy Charlie występował w serialu 'Dwóch i pół', to była to zabawna komedia, ale pomysł z żądaniem 10 milionów dolarów jest jeszcze bardziej zabawny. - podało źródło.

Ogromna część jego życia odgrywała się na oczach ludzi i wszyscy wiedzą o jego wyskokach - może nawet wiedzą zbyt dużo na ten temat. Czego jeszcze mogliby się dowiedzieć?

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy