Reklama

Reklama

Była narzeczona Charliego Sheena pozwała go do sądu

Brett Rossi złożyła do sądu pozew, twierdząc, że aktor znany z serialu "Jeden gniewny Charlie" przyczynił się do jej "wyczerpania emocjonalnego" oraz dopuścił się "zaniedbania", ponieważ nie powiedział jej o pozytywnym wyniku testu na HIV, gdy związał się z nią w 2013 roku.

W dokumentach złożonych do Sądu Najwyższego w Los Angeles można przeczytać: - Gdyby Sheen poinformował Powódkę o pozytywnym wyniku testu na HIV, gdy po raz pierwszy się spotkali, Powódka nigdy nie podjęłaby z nim współżycia oraz nie kontynuowałaby związku.

Reklama

Prawnicy Brett twierdzą również, że prawnicy Charliego próbowali załatwić tę sprawę poza sądem, oferując milion dolarów, które miałyby zostać wpłacone na konto Brett do 2 grudnia.

Jednak według byłej narzeczonej, po szczerym wywiadzie aktora, który odbył się w zeszłym miesiącu, Charlie twierdził, że naruszyła ona ich umowę. Brett zaprzecza temu, jednak aktor podjął decyzję o niepodpisywaniu dokumentów o ugodzie.

50-letni aktor prawdopodobnie zażądał 10 milionów dolarów za swoją autobiografię.

- Gdy Charlie występował w serialu 'Dwóch i pół', to była to zabawna komedia, ale pomysł z żądaniem 10 milionów dolarów jest jeszcze bardziej zabawny. - podało źródło.

Ogromna część jego życia odgrywała się na oczach ludzi i wszyscy wiedzą o jego wyskokach - może nawet wiedzą zbyt dużo na ten temat. Czego jeszcze mogliby się dowiedzieć?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje