Reklama

Reklama

Caitlyn Jenner usunęła zarost na twarzy w latach 80

Gwiazda reality show "I Am Cait" wyznała, że 30 lat temu poddała się laserowemu zabiegowi usunięcia zarostu na twarzy.

Caitlyn Jenner, która przed zmianą płci była znana jako Bruce Jenner, wyznała, że 30 lat temu poddała się laserowemu zabiegowi usunięcia zarostu na twarzy.

W rozmowie z "WhoSay" Caitlyn wyjaśniła: - Od czasu zmiany płci moja skóra się zmieniła. W latach 80. usunęłam zarost na twarzy co sprawiło, że rysy mojej twarzy się zmieniły. Z biegiem lat było coraz lepiej.

Caitlyn przeszła wiele zabiegów plastycznych - łącznie z operacją piersi, operacją plastyczną nosa, podniesieniem brwi i usunięciem jabłka Adama.

Gwiazda ujawniła swoją nową tożsamość na okładce czerwcowego numeru magazynu "Vanity Fair" i przyznała niedawno, że nie żałuje swojej drastycznej przemiany.

Reklama

Caitlyn, która trzykrotnie była w związku małżeńskim - jej ostatnią żoną była Kris Jenner - i ma szóstkę dzieci, nie chce mówić o swoim życiu miłosnym, ale przyznała, że jest otwarta zarówno na mężczyzn, jak i kobiety.

W tym tygodniu powiedziała: - Chciałabym mieć wielu przyjaciół, z którymi będę mogła dzielić życie. Ważna jest dla mnie miłość i zrozumienie. Nie mam pojęcia co się stanie w przyszłości.

- Jestem otwarta na wszystko. Teraz cieszę się tym, kim jestem. Nie mam pojęcia co przyniesie przyszłość. Wszystkiego dowiem się w swoim czasie.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy