Reklama

Candice Swanepoel uważa, że jej czteromiesięczny syn jest niesamowity

28-letnia supermodelka w październiku 2016 roku razem z mężem Hermannem Nicolim powitała na świecie syna.

28-letnia supermodelka w październiku 2016 roku razem z mężem Hermannem Nicolim powitała na świecie syna. Gwiazda przyznała, że była zaskoczona tym, jak szybko wdrożyła się w macierzyństwo, ponieważ gdy była młodsza, to nie odczuwała w sobie zbyt dużego instynktu macierzyńskiego.

Modelka powiedziała: - Anacã jest niesamowity. Patrzę na niego i nie mogę uwierzyć w to, że jest mój. Gdy byłam młodsza, to nie chciałam trzymać na rękach czyichś dzieci, ale potem poczułam instynkt macierzyński i bardzo mi się to podoba. Pierwsze miesiące, które poświęciłam mojemu synowi były bardzo ważne.

Reklama

Mimo iż modelka lubi spędzać czas ze swoim dzieckiem, to piękna blondynka już cieszy się na powrót na wybieg, ponieważ od zawsze była "niezależną kobietą, która rozwijała swoją karierę".

W rozmowie z magazynem "OK!" powiedziała:  - Od zawsze byłam niezależną kobietą, która rozwijała swoją karierę, więc cieszę się na powrót do pracy. Mogę liczyć na pomoc ze strony rodziny, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Nie mogę się doczekać powrotu na wybieg.

Candice wróciła już do swojej figury sprzed ciąży, ale przyznała, że jej głównym celem na ten rok jest zdrowy styl życia i dbanie o środowisko. Modelka chce zrobić co w jej mocy, aby żyć w zgodzie z naturą.

Południowoafrykańska modelka dodała:  - Każdego roku stawiam sobie za cel bardziej zdrowe i zielone życie. Staram się nie wykorzystywać tak dużo plastiku i dbać o naszą planetę. Chcę żyć w bardziej etyczny, zdrowy i prosty sposób.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy