Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas sprzedają luksusowy dom. Cena zwala z nóg

Gwiazdorskie małżeństwo, Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas, postanowiło wystawić na sprzedaż swoją imponującą nowojorską posiadłość. Za czteropiętrowy dom z ośmioma sypialniami nowy nabywca będzie musiał zapłacić 12 mln dolarów. Zeta-Jones zdradziła, że choć jej rodzina spędziła w rezydencji "mnóstwo wspaniałych chwil", nadeszła pora na rozpoczęcie nowego rozdziału.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones postanowili sprzedać swoją willę
Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones postanowili sprzedać swoją willę Al Pereira / ContributorGetty Images

Aktorska para podjęła ważną decyzję. To spore zmiany w ich życiu

W życiu Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa zaszły niedawno ważne zmiany. Dorosłe już pociechy gwiazdorskiej pary kilka lat temu rozpoczęły studia, a co za tym idzie wyprowadziły się z domu. Hollywoodzcy aktorzy postanowili więc sprzedać willę, w której ich rodzina mieszkała od 2019 roku.

Znajdująca się w hrabstwie Westchester w stanie Nowy Jork rezydencja wybudowana została w drugiej dekadzie minionego stulecia. Czteropiętrowy dom z ogrodem ma 8 sypialni, 12 łazienek, przestronny salon, pokój rekreacyjny, w pełni umeblowaną kuchnię wykończoną marmurem oraz pokaźnych rozmiarów bibliotekę z kominkiem i zabytkowym żyrandolem świecznikowym.

Zeta-Jones i Douglas przeprowadzili gruntowny remont nieruchomości, wzbogacając ją o liczne udogodnienia, takie jak kryty basen czy domowa siłownia. U góry mieści się rozległy taras, z którego rozpościera się widok na rzekę Hudson.

Zeta-Jones kupiła posiadłość za 4,5 mln dolarów. Nowy nabywca będzie musiał zapłacić ponad trzy raz więcej, bo aż 12 mln dolarów, czyli około 48 mln złotych.

Zgodnie z ofertą, wejście w posiadanie rezydencji hollywoodzkich aktorów to "niepowtarzalna okazja na to, aby cieszyć się spokojnym, harmonijnym życiem w pięknym i luksusowym otoczeniu".

Wyjątkowa historia miłosna Zety-Jones i Douglasa

Miłosna historia Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa jest pełna romantyzmu, piękna ale i wyzwań, jakie razem pokonali. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas spotkali się po raz pierwszy w sierpniu 1998 roku na festiwalu filmowym w Deauville we Francji. Michael Douglas, który jest o 25 lat starszy od Catherine, był od razu zauroczony. Podobno powiedział jej wtedy: "Chciałbym być ojcem twoich dzieci." Choć to zdanie początkowo wywołało zdziwienie, okazało się prorocze.

Catherine i Michael pobrali się 18 listopada 2000 roku w Hotelu Plaza w Nowym Jorku. Była to uroczystość z udziałem wielu gwiazd i osób ze świata filmu.

Para doczekała się dwójki dzieci i ich życie wyglądało przez długie lata na naprawdę szczęśliwe, jednak w pewnym momencie los wystawił ich na próbę. Michael Douglas walczył z rakiem gardła, który zdiagnozowano u niego w 2010 roku.

Para swego czasu przechodziła małżeński kryzys
Para swego czasu przechodziła małżeński kryzys Tomos Brangwyn / StringerGetty Images

W tym trudnym okresie Catherine była przy nim, wspierając go w walce z chorobą. Catherine również miała swoje wyzwania zdrowotne, walcząc z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, które publicznie ujawniła w 2011 roku.

W 2013 roku para przechodziła trudności w swoim małżeństwie i na krótko się rozstała. Jednak udało im się przezwyciężyć te problemy i wkrótce do siebie wrócili.

Obecnie pomimo trudności, Michael i Catherine kontynuują wspólne życie, wspierając się nawzajem zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Para odnowiła swoje przysięgi małżeńskie, pokazując, że ich związek jest silny.

Zobacz też: 

Najgorszy okres w małżeństwie - choroba małżonka. Torzewscy o swojej relacji. "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL/ PAP Life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas