Ona wie, jak odmienić każdy związek! Beata Tyszkiewicz ma radę dla par

Beata Tyszkiewicz znana jest z tego, że lubi udzielać wszelakiej maści rad. Niejednokrotnie wypowiadała się na temat tego, jak zachować młody wygląd, czy jak powinna zachowywać się prawdziwa dama. Tym razem aktorka zdecydowała się podzielić radą na temat tego, jak sprawić, żeby każdy związek był udany.

Beata Tyszkiewicz podzieliła się radą na temat relacji damsko-męskich
Beata Tyszkiewicz podzieliła się radą na temat relacji damsko-męskichAgencja FORUM

Beata Tyszkiewicz zasłynęła z występów w takich produkcjach jak "Popioły", "Lalka", "Wszystko na sprzedaż", "Noce i dnie" i mając ponad 100 ról na koncie jest niekwestionowaną królową polskiego kina. Chociaż oficjalnie nie ogłosiła końca kariery, ostatni raz w mediach wystąpiła w 2017 roku, gdy jako jurorka oceniała występy w programie “Taniec z gwiazdami".

Beata Tyszkiewicz na temat związków

Nie tylko kariera aktorki warta jest uwagi. Równie kolorowe było bowiem jej życie, które obfitowało w liczne przygody, w tym romanse, śluby i innego rodzaju miłosne zawiłości. Nic więc dziwnego, że Tyszkiewicz ma na ten temat sporo do powiedzenia i chętnie dzieli się z radami na temat relacji damsko-męskich.

- "Zawsze przestrzegałam zasady, by nigdy nie spędzać nawet pięciu minut z ludźmi, którzy nie chcą być ze mną. Dobrze też pamiętam przestrogę mojej mamy, by nie przebywać z ludźmi, którzy psują nam charakter, wyzwalając naszą agresję. Takie znajomości są destrukcyjne, osłabiają, nic w zamian nie dając" - powiedziała ostatnio i tym samym dała do zrozumienia, że każda kobieta powinna wiązać się z ludźmi, którzy naprawdę ją kochają.

Beata Tyszkiewicz lubi dzielić się radami ze swojego życia
Beata Tyszkiewicz lubi dzielić się radami ze swojego życiaMariusz Grzelak/REPORTEREast News

Złote rady od Beaty Tyszkiewicz

To nie jedyna życiowa porada, jaką do tej pory zaserwowała nam pani Tyszkiewicz. Jakiś czas temu wypowiedziała się również na temat małżeństwa oraz tego, co kobieta powinna robić, aby było ono udane. Okazalo się, że najlepiej, jeśli... kobieta jest oszczędna w zwierzeniach i daje swojemu mężczyźnie więcej przestrzeni!

- "Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem. Trzeba uszanować jego wady i nie walczyć z nimi za wszelką cenę. Mąż musi czasem pobyć sam czy w gronie kolegów i nie należy być o to zazdrosnym" - powiedziała w rozmowie z Prêt - à-porter, modowym magazynem.

Mając na uwadze to, jak bardzo uwielbiana przez mężczyzn była Beata Tyszkiewicz, warto wziąć sobie jej uwagi do serca.

"Demakijaż Hollywood": Yola Czaderska-Hayek wspomina, jak poznała męża. Historia jak... z filmuPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas