Anna Popek kusi długimi nogami w dziewczęcej kreacji. Wszyscy patrzą na jej buty

Wskoczyła w dziewczęcą, letnią mini, kusząc długimi do nieba nogami. W ten sposób wprawiła internautów w niemały zachwyt. Anna Popek, świętując urodziny, pochwaliła się specjalnie skrojoną na ten dzień stylizacją. Uwagę zwrócił jednak jeden szczegół.

Anna Popek zachwyca w dziewczęcej kreacji. Uwagę zwraca jeden szczegół
Anna Popek zachwyca w dziewczęcej kreacji. Uwagę zwraca jeden szczegółTRICOLORS/EAST NEWSEast News

Pomimo upływu lat, nieustannie zachwyca. Wielu uważa nawet, że czas zupełnie stanął dla niej w miejscu. Anna Popek, świętując w tym roku 56. urodziny, zaskakuje szczupłą sylwetką, której pozazdrościć może jej niejedna, młodsza koleżanka z branży oraz nienaganną cerą. Przy okazji wie doskonale, co zrobić, by podkreślić te wszelkie atuty. Na najnowszym zdjęciu zachwyca.

Anna Popek świętuje urodziny. Postawiła na dziewczęcą stylizację

Anna Popek, pretendując od dłuższego czasu do miana jednej z najlepiej ubranych kobiet, wymieniana jest jako jedna z większych inspiracji dla dojrzałych pań. Wraz z zawirowaniami w życiu zawodowym dziennikarka znacznie uaktywniła się bowiem w mediach społecznościowych, do dziś systematycznie dostarczając swoim obserwatorom wiadomości ze swojego życia - na czele z modowymi wyborami, jakie podejmuje każdego dnia.

Anna Popek daje tym samym dowód na stwierdzenie, że moda nie ogląda się na wiek, a eksperymenty z garderobą są wskazane nawet w przypadku nieco dojrzalszych pań. Kiedy więc gwiazda obchodziła swoje urodziny, postanowiła zakpić nieco z upływającego czasu. W studiu pojawiła się w dziewczęcej, ultrakrótkiej mini w letni, kwiatowy deseń, mocno eksponując szczupłe, długie nogi. Uwagę wielu zwrócił jednak jeden szczegół.

Anna Popek zachwyca. Jeden szczegół nie umknął uwadze fanów

"Jest Pani dla mnie ogromną inspiracją", "Wyglądasz przepięknie", "Jesteś pięknością" - zachwycają się w komentarzach internauci, spiesząc z urodzinowymi życzeniami. Podczas gdy Anna Popek żyje jeszcze najpewniej świętowaniem kolejnych urodzin, niektórzy bacznie przyglądają się stylizacji, którą wybrała na ten dzień. Buty, na które postawiła, są bowiem najgorętszym hitem tego sezonu.

Przezroczyste, wyglądem do złudzenia przypominające szklane buty Kopciuszka, zawładnęły tegorocznymi trendami. Obecne w postaci sandałków na słupku, wygodnych klapek czy kobiecych szpilek, sprawiają, że pokocha je niejedna z nas. Wszystko jednak do momentu.

Znane jako niewidoczne obuwie, wyglądają wręcz magicznie. Ich główna zaleta? Uniwersalność. Transparentność sprawia bowiem, że pasują do wszystkiego - bez względu na fason, a przede wszystkim kolor. Anna Popek, łącząc je z kolorową sukienką, wiedziała więc doskonale, co robi. Proste, minimalistyczne i eleganckie, każdorazowo będą przyciągać wzrok.

Nie sprawdzą się jednak, gdy za oknem temperatura osiągnie iście wakacyjne wartości. Zmęczona stopa może bowiem odmówić wówczas posłuszeństwa, narażając się na bolesne obtarcia. Zaproś je jednak, wzorem Anny Popek, do swojej garderoby, zakładając na stopy wtedy, gdy poczujesz, że sprawdzą się idealnie. A nie pożałujesz.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.103: Tomasz SchuchardtINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas