Katie Holmes zaskoczyła wyglądem. Zmieniła się od rozstania z Tomem Cruise'm?

Katie Holmes od 12 lat nie jest już żoną Toma Cruise'a i od tego momentu bywa rzadziej widywana publicznie. Stara się wieść spokojne życie, ale od czasu do czasu decyduje się na oficjalne wyjście. Tak było i tym razem, gdy aktorka pojawiła się czerwonym dywanie festiwalu Filming Italy 2024. Tam właśnie zachwyciła kreacją, którą wybrała na tę okazję.

Katie Holmes w wieku 45 lat zachwyca naturalnym wyglądem i minimalizmem w swoim stylu ubierania się
Katie Holmes w wieku 45 lat zachwyca naturalnym wyglądem i minimalizmem w swoim stylu ubierania się Daniele Venturelli / ContributorGetty Images

Katie Holmes zachwyciła na filmowym festiwalu we Włoszech. To idealny kolor kreacji na lato

Katie Holmes choć rzadko bywa na oficjalnych imprezach branżowych tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda pojawiła się na festiwalu Filming Italy 2024 w Santa Margherita di Pula, na południowym wybrzeżu włoskiej Sardynii.

Te elementy tworzy w całości romantyczną i delikatną, letnią sukienkę, pod którą miała tylko koronkową różową braletkę. Do całości dopasowała jedynie metaliczne, brązowe sandały na szpilce z wężowym wzorem, których pasek okalał jej kostki.

Katie Holmes olśniła romantyczną kreacją podczas festiwalu filmowego we Włoszech
Katie Holmes olśniła romantyczną kreacją podczas festiwalu filmowego we Włoszech Daniele Venturelli / ContributorGetty Images

Tak romantyczne wydanie Katie Holmes jest doskonałą inspiracją na letnie wydarzenia, takie jak wesele, czy chrzciny. Zwiewny materiał sprawdzi się podczas upału, ale pozwoli także odpowiednio zakryć ciało, by pokazać się w jak najbardziej eleganckim wydaniu.

Dodatkowo subtelny makijaż i włosy rozpuszczone w naturalne fale dodały uroku Katie, która mimo upływających lat wciąż zachwyca. Gwiazda jest znana z tego, że stroni od medycyny estetycznej i mimo pojawiających się na jej twarzy zmarszczek, wciąż wygląda oszałamiająco.

Katie Holmes odżyła po zakończeniu związku z Tomem Cruise'm. Dziś wiedzie spokojne życie

Sekret promiennego wyglądu Katie Holmes leży także w jej spokojnym życiu. 12 lat temu zakończyła ona wyczerpujący związek z Tomem Cruise'm, który wzbudzał wielkie emocje wśród fanów na całym świecie.

Złożeniem papierów rozwodowych Katie Holmes zaskoczyła nawet samego Toma Cruise'a. Związek z aktorem kosztował Holmes wiele wyrzeczeń, w tym ograniczenie swoich działań zawodowych.

Gwiazda ułożyła sobie życie na nowo po rozstaniu z Tomem Cruise'm
Gwiazda ułożyła sobie życie na nowo po rozstaniu z Tomem Cruise'm Daniele Venturelli / ContributorGetty Images

Para także nie była zgodna co do wyznawanej wiary, co rodziło wiele napięć i wywoływało stres u samej Holmes, która nie mogła opowiedzieć do końca o tym, co spotkało ją podczas związku z aktorem.

Po rozwodzie Katie usunęła się w cień i skupiła się na ochronie swojej córki i na tym, by w spokoju rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Ułożenie swojej codzienności od nowa nie było łatwe dla gwiazdy i nic dziwnego, że nawet 12 lat po rozstaniu z Cruise'm fani cieszą się na jej widok, widząc ją szczęśliwą i zrelaksowaną.

Paulina Krupińska - moda to tylko pracaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas