Reklama

Reklama

Cezary Pazura: Idealny mąż i tata

Najwyraźniej aktor postanowił zmienić nieco swoje podejście do życia i stał się dojrzalszym facetem.

"Do pewnych rzeczy się dorasta" - powiedział Cezary Pazura (53) w jednym z wywiadów.

Najwyraźniej aktor postanowił zmienić nieco swoje podejście do życia i stał się dojrzalszym facetem. - Mam już dość wygłupów. Temperament też się człowiekowi zmienia. I ja już nie mam takiego temperamentu, żebym mógł cały czas gnać i się wygłupiać, bo to już minęło. Teraz, oczywiście nie na smutno, ale trochę refleksji się przyda -  dodał.

Reklama

Taka zmiana to z pewnością efekt nowej roli w serialu TVN "Aż po sufit". Ta praca to dla niego wielka szansa, by powrócić na szczyt.

Pazura musi jednak spełnić pewne warunki. - On do tej pory w sferze publicznej trochę narozrabiał i różnie to było, dlatego prosiłem go, żeby dał na chwilę spokój i zajął się tym, co umie robić najlepiej, czyli aktorstwem - powiedział "Show" Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.  - Myślę że po tym serialu będzie zachwycający i przywrócony do telewizji, jeśli skończy z komentowaniem publicznie pewnych spraw - dodał.

Miszczak może być spokojny. Czarek faktycznie spoważniał, chce też być odpowiedzialnym mężem i ojcem. Jego rodzina jest bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy ich nad polskim morzem - wynajęli apartament w jednym z pensjonatów w Juracie. Codziennie chodzili na plażę. Tam Czarek całymi godzinami bawił się z dziećmi, a w międzyczasie obsypywał czułościami ukochaną żonę Edytę

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy