Reklama

Reklama

Charakteryzacja Ryana Reynoldsa do filmu "Deadpool" przestraszyła jego córkę

39-letni aktor wyznał, że jego córeczka przestraszyła się charakteryzacji blizn.

39-letni aktor, który razem z żoną Blake Lively ma 13-letnią córkę James, wyznał, że aktorka znana z serialu "Plotkara" była zachwycona jego kostiumem superbohatera, jednak jego córeczka przestraszyła się charakteryzacji blizn.

- Blake była zachwycona tym, że kostium był tak wierną kopią kostiumu z komiksu. Jest to chyba najbardziej wierna adaptacja, jaka kiedykolwiek została stworzona. - powiedział.

- Natomiast moja córka rozpłakała się, gdy zobaczyła moją twarz pełną blizn. To było dla niej trudne. Rozpoznawała mój głos, ale widziała faceta, który wyglądał jakby ktoś go usmażył. To trudne dla dziecka.

Reklama

Mimo iż aktor przebywa obecnie w Kalifornii, gdzie niedługo odbędzie się Super Bowl 50, to Ryan zamierza wrócić do domu i spędzić ten czas z rodziną.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" powiedział: - W domu czekają na mnie moja córeczka i żona, więc jutro stąd wyjeżdżam zanim zacznie się całe to szaleństwo. Będziemy oglądać mecz w telewizji.

- Trudno jest wytłumaczyć żonie, że zamierzasz oglądać na żywo Super Bowl, gdy ona musi siedzieć w domu z dzieckiem. To tak jakby powiedzieć: "Zostanę, aby obejrzeć mecz, a może przedłużę swój pobyt jeszcze o kilka dni. Ale ty musisz siedzieć w domu."

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy