Reklama

Reklama

Cheryl Fernandez Versini chce nabrać kilogramów

Cheryl Fernandez Versini zawsze mogła pochwalić się szczupłą figurą. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jej sylwetka ze zgrabnej stała się po prostu wychudzona. Gwiazda wcale nie jest zachwycona tą zmianą i postanowiła przejść na dietę… pogrubiającą.

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Cheryl Fernandez Versini. Śmierć ojczyma i stres związany z udziałem w programie "X Factor" odbiły się na jej wyglądzie.

Cheryl ostatnio poważnie schudła, a jej szczupła sylwetka zaczęła wyglądać niepokojąco. Kiedy niedawno pojawiła się na nagraniu "X Factora", jej kończyny wyglądały jak patyczki.

Niedawno w rozmowie z dziennikarzami "The Sun" piosenkarka wyznała, że przeszkadzają jej zmiany w jej wyglądzie i że dobiegają do niej głosy krytyki.  - To nie jest miłe, wiem że są ludzie, którzy przechodzą przez to samo co ja i takie komentarze pewnie ich ranią - mówiła.

Reklama

"Daily Mail" donosi zaś, że Cheryl planuje przejść na specjalną dietę, by nabrać kilogramów i odzyskać dawną sylwetkę.

Wyraźny spadek wagi zdarza się Cheryl nie po raz pierwszy. Piosenkarka od lat balansuje na granicy szczupłej figury. Zresztą, zobaczcie sami.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje