Chloe Ferry na imprezie pokazała krągłą pupę! Wszystko widać spod sukienki!

Chloe Ferry jest znana z tego, że od wielu miesięcy obsesyjnie wręcz trenuje i poprawia swoje ciało, by zbliżyć się do wyznaczonego przez siebie ideału. Wygląda na to, że gwiazda obrała sobie za cel mieć pupę jak Kim Kardashian, bo na ostatniej imprezie zebrani patrzyli tylko na tę część ciała celebrytki.

Chloe Ferry wie, jak kusić swoich fanów
Chloe Ferry wie, jak kusić swoich fanów BackGrid UK/East NewsEast News

Chloe Ferry zachwyciła kreacją na gali

Chloe Ferry, naczelna skandalistka Wielkiej Brytanii, mimo że jednak nieco się wyciszyła i już spokojniej podchodzi do życia, to wciąż kocha brylować na czerwonym dywanie i zwracać na siebie uwagę fanów praz mediów.

Gwiazdka zdecydowała się na to wyjątkowe wydarzenie wybrać długą, czarną suknię wysadzaną diamencikami. Materiał kreacji był niezwykle cienki i prześwitujący, a do tego opinał ciało celebrytki ukazując wszelkie jej kształty.

Chloe Ferry i porównania do Kim Kardashian

Trudno było uniknąć ponownych porównań do Kim Kardashian i słynnej kreacji Marilyn Monroe, którą Kim miała na sobie na Gali Złotych Globów.

Najwidoczniej Chloe Ferry pozwoliła sobie na taką inspirację, a dodatkowo podkreśliła swoje krągłe biodra i pośladki, by jeszcze bardziej upodobnić się do swojej idolki.

Patrząc na zdjęcia brytyjskiej celebrytki, to właśnie nad tą częścią ciała i nad wąską talią pracuje od miesięcy, by jej ciało było w kształcie klepsydry. Nawet fani zauważyli starania Chloe Ferry w dążeniach do tego, by upodobnić się do amerykańskiej gwiazdy.

"Gdy próbujesz być jak Kim Kardashian", "Lepiej niż sama Kim" - pisali internauci.

Andrzej Saramonowicz u Zdanowicz o błędach, które prowadzą do rozwoduINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas