Reklama

Reklama

Chloe Ferry szaleje jako singielka! Co za zdjęcie!

Chloe Ferry 12 września wyznała, że znów jest singielką. Gwiazda "Geordie Shore" rozstała się wówczas z Johnnym Wilbo, o czym powiadomiła bezzwłocznie fanów w swoich mediach społecznościowych. Teraz widać, że rozstanie najwidoczniej służy celebrytce, która pokazała kolejne, oszałamiające zdjęcia.

Chloe Ferry zachwyca nowymi zdjęciami po rozstaniu z chłopakiem

Chloe Ferry słynie z tego, że lubi, gdy wokół niej dużo się dzieje. Brytyjska gwiazdka zawsze robi wszystko, by było o niej głośno w prasie i tak było tym razem, gdy po deklaracjach, że jest gotowa na założenie rodziny, nagle ogłosiła rozstanie z  Johnnym Wilbo. 

 Zaskakujący był też sposób w jaki to zrobiła. Otóż Chloe Ferry w tym celu opublikowała frywolne zdjęcie w skąpym komplecie bielizny i napisała tylko krótko: "Chloe singielka, to najlepsza wersja Chloe", nie pozostawiając tym samym złudzeń, że znów jest bez pary. 

Nie trzeba było długo czekać na to, by w komentarzach zawrzało, a gdy emocje już nieco opadły, celebrytka znów postanowiła podgrzać atmosferę gorącym zdjęciem. 

Reklama

Chloe Ferry opublikowała zdjęcie w zielonym, przyciągającym wzrok staniku i w bardzo skąpych stringach, a podpis pod zdjęciem głosił jedynie: "Karma kochanie".

Czyżby Chloe kierowała słowa o buddystycznym założeniu prawa przyczyny i skutku do byłego już chłopaka? Wiele może na to wskazywać i patrząc na nowe, seksowne zdjęcia Chloe Ferry Johnn Wilbo już może żałować swojej decyzji o odejściu od coraz piękniejszej celebrytki.   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy